Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Navrhování a inovace

Navrhování a inovace jsou nedílnou součástí kultury naší společnosti

Reagujeme na potřeby trhu a inovujeme tak, abychom splnili jedinečné požadavky našich zákazníků.

Naším cílem je zajistit pro naše zákazníky obalová řešení, ať se jedná o papír, lepenku, nebo krabice, která jsou optimalizovaná na co nejnižší celkovou výši nákladů. Dosahujeme toho prostřednictvím vývoje produktů, zlepšování procesů a optimalizací organizační účinnosti

Naše zaměstnance proaktivně podporujeme v inovování a vytváříme široké spektrum příležitostí v rámci oddělení návrhů a inovací.

Ve všech našich závodech máme síť více než 700 obalových návrhářů, a ti se zaměřují na vytváření a vývoj nových produktů pro zákazníky.

Naši inženýři pracují v našich specializovaných laboratořích s cílem optimalizovat výkonnost obalů a naši techničtí projektoví manažeři spolupracují se zákazníky na rozvoji jejich dodavatelských řetězců. 

Lidé pracující v oddělení návrhů a inovací obvykle mají vzdělání v oblasti návrhářství nebo techniky.

Pokud patříte k absolventům s diplomem v oblasti techniky nebo návrhářství obalů, podívejte se na stránku pro absolventy, kde najdete nejnovější příležitosti. 

Volná místa

Zajímá vás práce u nás?

Podívejte se na volná místa

Funkce

Prodej a marketing

Budování hodnotných vztahů s našimi zákazníky. (Více)
Práce v dynamickém prostředí, vytváření produktů špičkové kvality včas pro naše zákazníky. (Více)
Strategická úloha při plánování a vytváření rozpočtu pro udržitelnou budoucnost. (Více) 

Podpora
Od lidských zdrojů po IT – můžete hrát ústřední úlohu v podporování a rozvoji našeho celosvětového týmu. (Více)

Zdroje
Zajišťují bezpečnost dodávek pro všechny služby, výrobky a nakoupené suroviny. (Více)