Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Školení a rozvoj

Naučte se ve společnosti Smurfit Kappa vést

Přemýšlíte jak získat komplexní školení?

 

Poskytujeme skvělé školicí prostředí: inovace, motivace a podpora.

Víme, že máte-li se už od začátku učit a rozvíjet, potřebujete nástroje. Tyto nástroje se vám snažíme poskytovat ve stimulujícím pracovním prostředí. Díky praktickým zkušenostem dosáhnete plného potenciálu jak v profesním, tak v osobním ohledu, a navíc budete skutečným přínosem pro to, co děláme.

I my víme, že lidé se nejlépe učí praxí… Proto bude na vás, zda nabízené příležitosti využijete co nejlépe.  Nezapomeňte… budoucnost máte ve svých rukách!

Proto klaďte otázky, předkládejte návrhy, zkoušejte nové věci, aplikujte to, co se naučíte, a sledujte, jak daleko se s námi můžete dostat.

Rozsah školení a rozvoje v rámci našich programů pro absolventy může zahrnovat:

Praktický i teoretický trénink

Hodně se naučíte díky spolupráci s kvalifikovanými, zkušenými kolegy, kteří se s vámi podělí o své znalosti a sdělí vám, jak si vedete.

Mentorování

Naši mentoři jsou připraveni vám poskytovat podporu, rady, zpětnou vazbu a samozřejmě budovat ve vás velmi důležitou sebedůvěru, abyste mohli ve své úloze růst.

Projektové skupiny

Budete mít příležitost zapojit se do vzrušujících, hodnotných obchodních případů a projektů, ve kterých budete mít možnost uplatnit své nápady a přednosti.

Mezinárodní absolventská síť

síť působící v různých zemích pro sdílení informací, odborných zkušeností a kariérních příležitostí s lidmi ve stejné pozici, jakou máte vy.

Volná pracovní místa

Příležitost jak začít vaši kariéru

Podívejte se na volná pracovní místa

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Jaké je být součástí našeho týmu?

Seznamte se s našimi zaměstnanci