Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Studenti a absolventi

Využijte komplexní nabídky. Přidejte se ke společnosti Smurfit Kappa.

Prozkoumejte naše možnosti a nastartujte svou kariéru ještě dnes.

Ať patříte k nedávným absolventům, nebo ještě jste na univerzitě, můžeme vám na celém světě nabídnout řadu vzrušujících příležitostí.

Absolventi: Proč se k nám přidat?

Stanete se součástí talentovaného celosvětového týmu více než 45 000 lidí působících ve 34 zemích. (Více)

Vaší úlohou bude nabízet na trhu špičková inovativní řešení pro místní i nadnárodní klienty.  Jedná se o tyto oblasti: finance, provoz, návrhy produktů a prodej a marketing.

Budete mít celou řadu příležitostí ke školení a rozvoji, abyste prohloubili své dovednosti a zvýšili svůj potenciál jako budoucí vedoucí ve zvoleném oboru. Tento rozvoj bude mít různý průběh a podobu podle toho, v jaké jste zemi. Mezi různé činnosti patří: praktický i teoretický trénink, mentorování a koučování. (Více)

V mezinárodním měřítku je k dispozici řada programů pro absolventy.
Najděte si program nejblíže k vám - Irsko, Spojené Království , Benelux, Německo

Studenti: Chcete před ostatními získat náskok?

Umožníme vám zažít něco, co ve třídě nezažijete.

Už vás kopírování, zakládání šanonů a vaření kávy nebaví?

Když přijímáme studenty, chceme jim poskytnout smysluplné zkušenosti, ať se jedná o letní stáže, podporu v rámci disertační práce nebo programy pro získání pracovních zkušeností. Vnímáme to jako vynikající způsob, jak můžete získat lepší představu o svých silných stránkách a cílech pro svou budoucí kariéru. Zároveň se budeme učit i my od vás – když nám řeknete, co máme dále dělat a co bychom mohli dělat lépe.

Volná pracovní místa

Příležitost zahájit vaši kariéru!

Podívejte se na volná pracovní místa

Seznamte se se studenty...

Denise 120x120.jpgDenise

Manažerka průzkumu trhu
Singapur