Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Osobní rozvoj

Odhalte svůj skutečný potenciál. Vaše budoucnost je spojena s tou naší...

Usilujeme o to, abychom vám zajistili příležitosti ke školení a rozvoji, které vám prospějí osobně i profesně.

Organizujeme vnitropodnikové programy uzpůsobené všem úrovním organizace, které mají za cíl prohloubit vaše znalosti a dovednosti s ohledem na plnění našich obchodních cílů. Díky silným vazbám na různé mezinárodní obchodní školy a další instituce mají naše nejbystřejší mozky vždy přístup k osvědčeným postupům a know-how.

Tréninkové a rozvojové programy se organizují na celofiremní a regionální či místní úrovni s cílem uspokojit naše rozmanité potřeby.

Hlavní školení pro náš podnik zajišťuje naše firemní univerzita. Patří sem:

  •  Program pokročilého manažerského rozvoje:

Tohoto programu se účastní manažeři z různých funkcí, obchodních jednotek a kontinentů, a díky tomu program slouží jako platforma pro spolupráci s naším nejvyšším managementem. Partnersky spolupracujeme se Smurfit Business School a dalšími vynikajícími školicími firmami, aby naši manažeři dosahovali špičkových výsledků, a pomáhali nám tak rozšiřovat, rozvíjet a podporovat náš talent.

  •  Všeobecný manažerský kurs:

Všeobecný manažerský kurs pomáhá účastníkům osvojit si nové dovednosti, prozkoumat různé perspektivy a rozvinout různé styly vedení, což jim pomůže provést přechod z funkční úlohy na obecnou manažerskou pozici.

  • Vzdělávání pro špičkový management:

Vzdělávání nikdy nekončí, a to ani nahoře. Máme partnerské vztahy s řadou mezinárodních obchodních škol, abychom mohli využívat některé jejich významné otevřené programy pro náš nejvyšší management. Máme vazby například na London Business School (LBS), INSEAD a Purdue University.

Volné pozice

Chcete s námi budovat svou kariéru?

Volné pozice

Seznamte se s našimi profesionály

Jiří
Business analyst – Management trainee

Česká Republika

 

 

Lina
Purchasing Manager
Sweden