Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Profesionálové

Udělejte krok správným směrem.

Našeho talentovaného týmu profesionálů si velmi vážíme, protože právě oni jsou hnací silou našeho podniku.

Stále hledáme motivované, inovativní lidi, kteří se k nám chtějí přidat a stavět na svých dosavadních dovednostech, znalostech a zkušenostech.

Poskytujeme správné prostředí, příležitosti a výzvy, které budete potřebovat pro profesní i osobní pokrok.

 Co to bude pro vás znamenat, pokud se k nám přidáte?

Prostředí: celosvětový tým

  • Vyžijte možnosti pracovat ve skutečně rozmanité atmosféře
  • Jednejte s kolegy blízkými i vzdálenými
  • Spolupracujte ve vstřícné atmosféře s talentovanými lidmi (Více)
  • Utvářejte budoucnost této organizace udržitelným způsobem (Více)

Příležitosti: možnost osobního rozvoje

Váš rozvoj je na předním místě naší agendy – disponujeme řadou rozvojových nástrojů a programů, které vám uzpůsobíme na míru, podle vaší profesní dráhy a úrovně. (Více)

Výzvy: dosahujte pokroku s námi

Pokud máte prokazatelné zkušenosti a chcete něčeho dosáhnout, můžete očekávat, že s námi se do toho budete moci opřít a zažijete příležitosti s celosvětovým dosahem.

CEO Paper
Southern Europe

1995 - 2002
2004 - 2005
2005 - 2008
2008 - Současnost
Nastoupil jsem jako interní auditor  a získal obrovský přehled o všech aspektech obchodu.  Dospěl jsem do operativnější role- do moje první role výkonného ředitele ve Smurfit Limousin v Limoges- CEO Papíru & Recyklace UK. Skvělá přílležitost  vidět obchod z jiného úhlu. Skvělá příležitost i pro mou rodinu žít v zahraničí. Byl jsem jmenován  I was then appointed to vedoucím integrované divize papíru. V roce 2006 jsem se stal CEO Papíru, Španělsko. Byl jsem povýšen na svou současnou pozici- CEO Papíru Jižní Evropa. Obrovská výzva a víc než kdy jindy si uvědomuji, že vše je především o lidech.
 

Seznamte se s našimi profesionály

 
 

Ondřej

Technolog - Grafik

Česká Republika

Joanna

Manažerka prodeje a marketingu
Španělsko a Portugalsko

Volné pozice

Chcete s námi budovat svou kariéru?

Všechny volné pozice