Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Yelitze

Yelitze, podniková administrativní kontrolorka

Venezuela

 

Proč jsem začala pracovat pro společnost Smurfit Kappa?

U společnosti Smurfit Kappa jsem začala pracovat proto, že to je mezinárodní společnost s mnoha příležitostmi k růstu v různých oblastech podnikání.  Umožňuje svým zaměstnancům pochopit, že je zde mnoho způsobů, jak se po profesní stránce rozvíjet, a to možná v oblastech, o kterých lidé ani nevědí.

Moje kariéra ve firmě

Ke společnosti jsem se připojila jako koordinátorka zemského auditu, který zahrnoval země Latinské Ameriky – Venezuelu, Kolumbii, Argentinu a Mexiko. Byla to úžasná příležitost zapojit se do různých provozů této společnosti a setkat se s kolegy z jiných zemí.  Vytvořilo se tak prostředí, ve kterém jsme mohli sdílet své nápady, cíle a aktivity a které podpořilo můj profesní rozvoj v naší společnosti.

Na čem v současnosti pracuji?

Nyní pracuji jako podniková kontrolorka a jsem zodpovědná za centralizované obecné účetnictví společnosti Smurfit Kappa ve Venezuele. K tomu patří koordinovat a kontrolovat oblast účetnictví/výkaznictví, aby se zajistila shoda s podnikovými požadavky stanovenými v souladu s místními právními nařízeními. Důležitou součástí mé práce je, abych pro svůj tým vytvářela dobré školicí prostředí.

Jakou radu byste dala někomu, kdo by chtěl pro společnost Smurfit Kappa pracovat?

Přestaňte jenom chtít! Prostě přijďte a začněte u nás pracovat. Pracovat jako tým a být součástí společnosti Smurfit Kappa je skutečné dobrodružství!