Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Ondřej

Ondřej

OndřejVedoucí konstrukce

Česká republika

Člověk stále objevuje a nachází nové možnosti, které ho posouvají dál a dál.


 
 
 
 
 

Proč jsem vstoupil do Smurfit Kappa?  

Jak to bývá v životě, byla to z částí náhoda. Každopádně mne lákala práce pro velkou nadnárodní společnost. Byla to výzva.

Moje profesní cesta v této společnosti ...

Ačkoliv pracuji celou dobu na stejné pozici, můj osobní profesní posun je obrovský. Za těch dvanáct let se toho opravdu nejen na mé pozici, ale i ve firmě, hodně změnilo. Díky růstu firmy a díky stále novým projektům ve firmě se cítím dnes odborně velmi silný a zkušený. Toho si nejvíc cením.

Na čem v současnosti pracuji ... 

Kromně běžné práce grafika se podílím na průběžných projektech ve firmě, zejména týkajících se naši nové ofsetové tiskárny a digitálního tisku, v oblasti technologií a kvality. Jsou to skvělé zkušenosti.

Které zkušenosti mi přinesly největší uspokojení při práci ve Smurfit Kappa?

Každá i drobná zkušenost je velmi cenná. Člověk stále objevuje a nachází nové možnosti, které ho posouvají dál a dál. Avšak největší projekt, na kterém jsem se velkou měrou podílel, přinesl mi velké vnitřní upokojení, a kterého si velmi považuji, je to, že se nám ve firmě podařilo velmi úspěšně nainstalovat do provozu ofsetový tisk a technologie s tím souvísející.

Jak vypadá jeden pracovní týden?

Dynamický. Ačkoliv by se mohlo zdát, že by měl být fádní a opakující se, opak je pravdou. Tento obor jde neuvěřitelně rychle dopředu a zůstat na místě je nemožné. Musím stále sledovat trendy a nové technologie, abychom byli na špici.

Co mě čeká v budoucnosti?

Doufám, že jen pozitivní věci.

Jakou radu byste dal někomu, kdo se uchází o práci ve Smurfit Kappa?

Práce ve firmě je náročná, ale má smysl, je dobře ohodnocena a zázemí je špičkové. Pokud má někdo chuť a nasazení, tak má budoucnost ve Smurfit Kappa otevřenou.

 

Volná pracovní místa

Chcete budovat svou kariéru s námi?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Jaké je být součástí našeho týmu?

Seznamte se s našimi zaměstnanci