Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Oliver

Oliver, výrobní manažer

Spojené království

 

Proč jsem začal pracovat pro společnost Smurfit Kappa?

U společnosti Smurfit Kappa jsem začal pracovat proto, že jsem věděl, že to bude jedinečná příležitost stát se součástí společnosti, která je ve svém oboru na špici. Po rozhovoru s představiteli této společnosti na britském veletrhu absolventů a následném pohovoru jsem byl rozhodnutý pracovat u společnosti, kde bych mohl mít na danou oblast podnikání velký vliv a kde bych se mohl sám rozvíjet.

Moje kariéra ve firmě

Ke společnosti jsem se připojil v rámci absolventského programu ve Velké Británii a od té doby jsem se podílel na různých pracovních projektech v různých odvětvích, a to ve čtyřech pobočkách společnosti ve Velké Británii. Nebyl jsem si zcela jistý, kterému odvětví bych se chtěl věnovat, ale struktura tohoto programu mi umožnila uvědomit si, že tím pravým odvětvím pro mě jsou provozy. Po dokončení absolventského programu jsem se stal dopravním manažerem a v současnosti jsem výrobním manažerem v papírenském závodě na výrobu lepenky pro dokončené výrobky. 

Na čem v současnosti pracuji?

V současné době pracuji na zlepšení produktivity závodu, omezování stížností ze strany zákazníků a snižování výrobního odpadu. Také pracují na snížení výdajů na palety a spolupracuji s našim dodavatelem na odstranění nadbytečných nákladů na dopravu. Těchto cílů se má dosáhnout, zatímco si udržíme nebo ještě zlepšíme úroveň našich služeb. K naplnění těchto cílů je třeba vytvořit nové systémy a na jejich vytváření se podílí všichni členové týmu v našem závodě. Je inspirativní k dosažení konečných výsledků zapojit všechny týmové hráče. 

Jakou radu byste dal někomu, kdo by chtěl pro společnost Smurfit Kappa pracovat?

Silně bych doporučil připojit se při nejbližší příležitosti k této společnosti. Mladé lidi, kteří zde začnou pracovat, bych povzbudil k tomu, aby se ptali a dávali návrhy, protože je zde velká šance, že nápad, který si raději nechávají pro sebe, je dobrým doporučením, které možná ještě nikdo nezvážil. Řekl bych, že možnosti přemísťovat se v rámci absolventského programu je dobré naplno využít, přestože já sám jsem z toho měl před dokončením programu trochu obavy. I mimo absolventský program, a to bez ohledu na věk a zkušenosti ostatních zaměstnanců, je zde pro každého prostor se rozvíjet.