Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Michaela

Michaela

MichaelaSpecialista Controllingu

Česká republika

Komu se nelení, tomu se zelení ...


 
 
 
 
 

Proč jsem vstoupila do Smurfit Kappa?  

Zvažovala jsem více nabídek, ale zvítězila Smurfit Kappa z důvodu nabízené pozice přímo v mém oboru a rozhodl také „zvuk“ této firmy, která patří k nejstarším a tudíž i nejzkušenějším zaměstnavatelům v našem regionu.

Moje profesní cesta v této společnosti ...

I když je moje profesní cesta spojena pouze s jednou pracovní pozicí, není to cesta nezajímavá. Uvnitř naší firmy došlo k řadě změn, které „okořenily“ moji pracovní náplň – kompletní obměna managementu v minulosti, restrukturalizace a příchod nového vlastníka a nový způsob řízení, implementace SAPu, spojení controllingu dvou závodu v jeden atd.

Na čem v současnosti pracuji ... 

Právě teď se nacházíme v období, které je každoročně spojeno s přípravou a schvalováním firemního plánu na příští rok. Jedná se o komplexní plán všech činností firmy zahrnující nákup, výrobu, údržbu a investice, prodej a lidské zdroje. Je to jeden z nejvýznamnějších dokumentů společnosti.

 

Která zkušenost ze Smurfit Kappa má pro mě největší hodnotu ...

Smurfit Kappa mi umožnila spolupráci s lidmi z různých zemí a regionů. Díky tomu jsem poznala rozdílné kulturní a společenské zvyklosti a pohledy na věc. Navíc je to vhodná příležitost k rozvoji jazykových znalostí.

Jak vypadá můj jeden pracovní týden ...

V ekonomické oblasti bych spíše jako jednotku času zvolila jeden měsíc – každý měsíc začíná a končí účetní závěrkou, která znamená mnoho různorodých činností. Jedná se o jakési „papírování a sumarizování čísel“, ale každé číslo přináší i radosti nebo starosti, protože není číslo jako číslo a číslem vše začíná a číslem vše končí. V „období klidu“ (mezi účetními závěrkami) se snažíme zlepšovat interní procesy a hledat cesty k lepším ekonomickým výsledkům firmy, což je i náš hlavní úkol. Nejsme tedy jen „ohledavači mrtvol“, jak se o ekonomech s oblibou říká.

Co mě čeká v budoucnosti?

To je otázka na Pána Boha, nadřízeného pracovníka, životního partnera ... V každém případě bych ráda dále rozvíjela své znalosti v oblasti financí.

Jakou radu byste dala někomu, kdo se uchází o práci ve Smurfit Kappa?

Komu se nelení, tomu se zelení ... Smurfit Kappa nabízí širokou škálu možností a záleží na každém, zda a jak toho využije.

 

Volná pracovní místa

Chcete budovat svou kariéru s námi?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Jaké je být součástí našeho týmu?

Seznamte se s našimi zaměstnanci