Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Max

​Max, finanční kontrolor

Německo

 

Proč jsem začal pracovat pro společnost Smurfit Kappa?

Dva hlavní důvody, proč jsem začal pracovat pro společnost Smurfit Kappa , jsou mezinárodní prostředí a udržitelnost jejích produktů. Společnost Smurfit Kappa mi nabídla širokou škálu podnětných a různorodých úkolů v různých zemích, a to v kombinaci s kreativním přístupem vedení a decentralizovanou strukturou. Mým životním krédem je nikdy se nepřestat učit, takže společnost Smurfit Kappa pro mě byla ideálním zaměstnavatelem, protože poskytuje nespočet příležitostí k rozvoji.

Moje kariéra ve firmě

Moje kariéra ve společnosti Smurfit Kappa začala v jejich absolventském školicím programu v oblasti řízení a financí. Tento dvouletý program mi umožnil pracovat v různých odděleních a pobočkách společnosti Smurfit Kappa, což mi dalo dobré pochopení struktury společnosti. Po dvou zajímavých a podnětných letech v absolventském školicím programu jsem byl jmenován finančním kontrolorem v jedné z našich poboček a jsem zodpovědný za regulační a účetní oddělení a také vedení pětičlenného týmu.

Jak vypadá můj pracovní týden?

Každý týden je jiný, což mě nutí neustále přicházet s novými nápady. To znamená, že zde není žádný typický pracovní týden, a díky tomu je práce ve společnosti Smurfit Kappa tak jedinečná. Nikdy se nebudete nudit. Je vždy zajímavé pracovat na nových řešeních a přemýšlet o nové strategii.   

Co je přede mnou?

Mým cílem je zůstat v oblasti řízení a financí a zároveň se podílet na zajímavých projektech v rámci celé Skupiny. Zajímavou zkušeností by byla pozice ve financích někde v zahraničí.