Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Mark

​Mark, manažer pro inovaci a vývoj

Nizozemsko

"Jsem hrdý na to, že patřím k tomuto skvělému a vítěznému týmu."

 

Proč jsem začal pracovat pro společnost Smurfit Kappa?

Jednu vysokoškolskou praxi jsem měl ve společnosti Smurfit Kappa v Nizozemsku. Byla to pro mě skvělá zkušenost a ve srovnání s ostatními praxemi byla společnost Smurfit Kappa tou nejlepší a nejzajímavější organizací a průmyslovým odvětvím. Nadšení, které její zaměstnanci pro svou práci mají, a pocit, že jste hodnotným členem týmu, ve mně vyvolali přání pro společnost Smurfit Kappa také pracovat.  

Moje kariéra ve firmě

Začal jsem v roce 2002 jako technolog a v roce 2007 se stal vedoucím oddělení vývoje a kvality. V roce 2011 jsem se stal členem vedení a jsem nyní odpovědný za oddělení vývoje, kvality, čističky vody, technické oddělení a dále oddělení pro QESH, udržitelnost a energii.

Jak vypadá můj pracovní týden?

Díky různorodosti mé práce a projektů, do kterých jsem zapojen, mám týdenní schůzky s projektovými vedoucími a technology, kde rozebíráme to, jak všechny projekty kontrolovat a řídit. Takže se více než polovina mých schůzek a dalšího času věnuje každodennímu řízení pracovníku a řešení problémů. 

Jakou radu byste dal někomu, kdo by chtěl pro společnost Smurfit Kappa pracovat?

Smurfit Kappa je skvělá organizace! Je to organizace, kde lidé mají šanci opravdu něco změnit a kde se jejich dobré nápady a iniciativa berou vážně. Jakmile jste součástí tohoto týmu, budete také chtít v tomto týmu zůstat.