Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Lina

Manažerka nákupu, Švédsko

 
Bylo velmi snadné určit můj přínos pro dosažení základního cíle společnosti a jejího fungování    
 
  

 
 
 
 
 
 
 

Proč jsem pro společnost Smurfit Kappa začala pracovat?

Vyrostla jsem v Piteĺ a chtěla jsem se po letech strávených na střední škole, na studiích a prací v zahraničí vrátit zpátky domů. Společnost Smurfit Kappa je velký a zavedený zaměstnavatel, který je známý svou dobrou zaměstnaneckou politikou, a já to přirozeně považovala za první možnost volby. Možnost přijmout větší zodpovědnost a pracovat na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí mě přitahovala. Byla to příležitost vyzkoušet si práci, kterou považuji za vzrušující a inspirující a velice vhodnou pro mé vzdělání s kombinovaným technickým a obchodním zaměřením.

 

Na čem v současnosti pracuji

Společně s mým týmem pracujeme na tom, abychom se stali modernějším oddělením, které bude zakládat svou činnost na aktivním dlouhodobém, přínosném a efektivním způsobu práce. Oddělení získávání zdrojů ve společnosti Smurfit Kappa Kraftliner je nezávislá poradenská jednotka. Práce se provádí profesionálně a v souladu s platnými zákony a pravidly a dodržují se při ní etická pravidla.  Poskytujeme vedení ve všech obchodních činnostech firmy a mým osobním cílem je hledání účinných pracovních postupů obecně, příprava na vyjednávání, dodržování a příprava smluv, výběr a vyhodnocování dodavatelů a provádění analýzy trhu pro oblast buničiny a surovin pro biopaliva, logistiku a energie. Tato práce je kombinována s nákupem investic, které se s časem zhodnotí. 

 

Co bylo nejhezčím zážitkem ve společnosti Smurfit Kappa?

Ve společnosti Smurfit Kappa je pozitivní prostředí napomáhající k získávání znalostí, kde je vám každý ochoten pomoci a podpořit vás. Docela rychle mi byly svěřeny důležité, smysluplné úkoly s velkou mírou odpovědnosti a bylo velmi snadné určit můj přínos pro dosažení základního cíle společnosti a jejího fungování.

Jsou tu vynikající možnosti pro osobní rozvoj. Společnost Smurfit Kappa je mezinárodní společnost, díky níž si v mnoha ohledech rozšíříte obzory. Spolupráce s kolegy z různých koutů světa a různých profesí mě inspiruje a je velmi poučná

Během mateřské dovolené v roce 2008 a po návratu zpět do práce jsem z vlastní zkušenosti jako zaměstnanec zažila to, že naše firma je vstřícná k rodičům, protože chápe, respektuje a také vidí přínos zaměstnanců, kteří mají také svůj osobní život, k němuž rodina neodmyslitelně patří. Během mateřské dovolené jsem vnímala podporu a po návratu do práce jsem také viděla uznání a ocenění za své nově získané schopnosti.

 

Co je před námi?

Jsem přirozeně zvídavá a ráda budu nadále zkoušet hranice svých možností a schopností. Je pro mě důležité spolupracovat s ostatními kolegy, abych získala ucelený přehled a dokázala předložit co nejlepší řešení. Úzce spolupracovat s milými kolegy, kteří se stejnou opravdovostí snaží odevzdávat co nejlepší výsledky, je příjemné. Důležité a smysluplné úkoly nikdy nepřestanou přicházet, a dokud budu cítit, že mám čím přispět a že se zároveň mohu učit, bude mě to motivovat.

Volná pracovní místa

Chcete budovat kariéru s námi?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi pracovníky

Jaké je být součástí našeho týmu?

Seznamte se s našimi profesionály