Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Herwin

Manažer rozvoje evropského dodavatelského řetězce a obalů, Evropa

 
Společnost Smurfit Kappa mi poskytla vynikající příležitost projevit své schopnosti a vydat ze sebe to nejlepší


Na čem v současnosti pracuji:

„Manažer rozvoje evropského dodavatelského řetězce a obalů“ může být označen také jako technický ředitel. Znamená to, že je zodpovědný za všechny (technické) projekty pro 1 nebo 2 hlavní celoevropské zákazníky společnosti Smurfit Kappa. Typ projektů může sahat od inovace a rozvoje až po optimalizaci nákladů a udržitelný rozvoj.. 

Co bylo nejhezčím zážitkem ve společnosti Smurfit Kappa?

Mým nejhezčím zážitkem bylo to, že jsme s naším týmem a lidmi ze společnosti SK v jednotlivých zemích získali v roce 2011 cenu za udržitelnost pro dodavatele společnosti Unilever. Svědčí to o tom, že dobré vztahy a úzká spolupráce se zákazníky se skutečně vyplácí.

Jak vypadá můj pracovní týden?

Hodně času trávím v letadle! Bez legrace, znamená to, že se setkávám s klíčovými obchodními partnery ve společnostech Smurfit Kappa a Unilever. Spolupráce s jedním z našich největších zákazníků obnáší značnou různorodost, se kterou je třeba se vypořádat – ať se jedná o projekty nebo obecnější rovinu. Nadnárodní projekty, stanovení inovačních dnů, technické služby pro naše zákazníky. Vzhledem k tomu, že pro společnost Unilever jsme dodavateli téměř ve všech evropských zemích, vyžaduje to spoustu cestování..

Co je před námi?

Věřím, že mi společnost Smurfit Kappa dá příležitost k dalšímu růstu, jak profesnímu, tak osobnímu. Po absolvování mezinárodního školení a také programu pokročilého manažerského rozvoje nebude další krok daleko. .

Jakou radu byste dal někomu, kdo by chtěl pro společnost Smurfit Kappa pracovat?

Na první pohled se může zdát, že papírenský průmysl a výroba obalů není nejpřitažlivějším oborem, ale vyzkoušet to stojí za to. Uvidíte, že je to velmi různorodý obor, který se stále někam posouvá. Společnost Smurfit Kappa je ve svém oboru špičkou, a poskytuje proto jedinečnou příležitost pracovat v mezinárodním a zajímavém prostředí. Jinými slovy: využijte to!

Volná pracovní místa

Chcete budovat svou kariéru s námi?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Jaké je být součástí našeho týmu?

Seznamte se s našimi zaměstnanci