Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Evgeniya

Divizní koordinátorka personalistiky, Evropa  

 

Nejvíc mě těší to, že můžu pracovat v multikulturním prostředí, pracovat po celé Evropě a komunikovat s velmi nadanými lidmi.
 

 
 
 
 

Na čem v současnosti pracuji:

 V současné době pracuji na koordinaci divizní personalistiky mezi jednotlivými zeměmi v takových odvětvích, jako jsou mzdy a benefity, manažerský rozvoj a pracovní vztahy. Podporuji vedoucího personálního oddělení při zavádění osvědčených postupů a při zajišťování všech nezbytných služeb, které personální oddělení poskytuje pro naši obchodní činnost.    

Co bylo nejhezčím zážitkem ve společnosti Smurfit Kappa?

Nejvíc mě těší to, že mohu pracovat v multikulturním prostředí, pracovat po celé Evropě a komunikovat s velmi nadanými lidmi. Také mám možnost zahajovat nové projekty v různých oblastech a přispívat k ještě kvalitnější práci personálního oddělení.

 

Jak vypadá můj pracovní týden?

Pracuji na různých projektech, a proto moje práce není jednotvárná – schůzky, komunikace s kolegy ve skupině, divizi nebo na mezinárodní úrovni, cestování a hodně nezvyklých a zajímavých situací, které je třeba řešit rychle a účinně.   

Jakou radu byste dala někomu, kdo by chtěl pro společnost Smurfit Kappa pracovat? 

Využijte to! Připravte se na ochotu a spolupráci od vašich kolegů a na příležitost k rozvoji v Evropě a Latinské Americe. A za svou tvrdou práci a nasazení rozhodně sklidíte uznání.    

Volná pracovní místa

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi pracovníky

Jak se stát součástí našeho globálního týmu

Seznamte se s našimi profesionály