Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Dennis

Manažer prodeje a marketingu, Nizozemsko
 
Mějte svůj sen a jděte za ním, protože ve společnosti Smurfit Kappa jsou rozhodně velké příležitosti

 

 

Proč jsem pro společnost Smurfit Kappa začal pracovat?

Šel jsem do firmy proto, že Smurfit Kappa je nadnárodní společnost, která své výrobky dodává do několika dodavatelských řetězců. Jako bývalý obchodní konzultant jsem měl jakožto poradce svoje zájmy v různých obchodních řetězcích. Chtěl jsem si rozšířit obzory o výrobní hledisko a nevěnovat se pouze poradenství; a obor výroby vlnité lepenky byl odpovědí. Když jsem v oboru začal pracovat, byl jsem překvapen, kolika způsoby se dají papír a lepenka použít. Vlnitá lepenka se používá téměř ve všech odvětvích. Škála výrobků z lepenky je téměř nekonečná a postup její výroby je velmi zajímavý.
Kvůli svému osobnímu rozvoji jsem se poohlížel po firmě, která by mi dala příležitost rozvíjet vůdčí schopnosti; a společnost Smurfit Kappa byla odpovědí.

 

Co bylo nejhezčím zážitkem ve společnosti Smurfit Kappa?

Nejhezčím zážitkem bylo rozhodně to, že mě belgická firma vřele přijala, i když jsem Holanďan. Tehdy jsem se přestěhoval z jedné naší provozní společnosti ze severu Holandska do Belgie. Ačkoli máme velmi podobný jazyk (holandština/vlámština), existují zde kulturní rozdíly. A zvládnout takové kulturní rozdíly bývá náročné. Je to jedna z nejhezčích věcí na práci pro evropskou (nebo dokonce globální) společnost, jako jsme my; máte totiž možnost spolupracovat s lidmi jiné kultury a žít v takovém odlišném prostředí. Je to obohacující zážitek a při své současné práci to zažívám každý den.

Co je před námi?

V určitém období jsem se chtěl stát ředitelem prodeje v jedné z našich společností. Předtím, než jsem se stal ředitelem prodeje a marketingu pro Benelux, jsem byl 5 let ředitelem v jedné z našich společností a žil jsem si svůj sen. Dnes mám ještě něco navíc, než o čem jsem snil. Budoucnost tedy vidím v tom, abych se dokázal úspěšně vyrovnávat s úkoly ve své současné práci a dokázal si dát nový cíl, který je (jak jsem už zažil) splnitelný.

Volná pracovní místa

Chcete budovat svou kariéru s námi?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Jaké je být součástí našeho týmu?

Seznamte se s našimi zaměstnanci