Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Denise

manažerka průzkumu trhu, Singapur  ​

 
 

Pracovní zařazení ve společnosti Smurfit Kappa Group mi přináší uspokojení díky zajímavému novému projektu, v němž mám velkou míru osobní odpovědnosti.  

 

 

  

Proč jste chtěla pracovat pro společnost Smurfit Kappa?

Přihlásila jsem se do programu Farmleigh Fellowship a vybrala si vzdělání v jednom z oborů, který mě zajímal. A společnost Smurfit Kappa Group je sponzorem tohoto programu. Byla jsem vybrána pro interview s Edco a následně jsem byla vybrána k účasti v tomto programu.  

Jaké máte osobní a profesní cíle?

Mým cílem je pracovat v prostředí, kde mohu plně využít svůj potenciál a kde se mohu stále učit. Těší mě podnětná práce, u které vidím výsledky a ke které mohu přispět svými myšlenkami a uplatnit svou kreativitu. Zvlášť zajímavé pro mě je pracovat pro tuzemskou irskou společnost v zahraničí, kde budu moci využít své schopnosti a poznatky.    

Jakou radu byste dala jiným studentům, kteří chtějí pracovat pro společnost Smurfit Kappa?

Buďte sami sebou. To je podle mých zkušeností důležité už od samotného začátku. Každý ví, že musí tvrdě pracovat a snažit se, a pochopitelně to platí i ve společnosti Smurfit Kappa. Během svého krátkého působení v Edco jsem se naučila, že na osobnosti záleží a že opravdovost se cení. Je důležité projevovat kreativní myšlení mimo zajeté koleje a mít dobré organizační schopnosti. Ryzost a poctivost jsou klíčové, a když se k tomu přidá ještě snaha, tvrdá práce a přirozená zvídavost, je takový pracovník nesmírně cenný.

Volná pracovní místa

Chcete se stát součástí našeho týmu?

View our vacancies

Seznamte se s našimi pracovníky

Jak se stát součástí našeho globálního týmu

Seznamte se s našimi profesionály