Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Ciara

​Účetní Skupiny

Irsko

"Smurfit Kappa je ambiciozní organizací zaměřenou na růst, pro kterou je závazkem úspěch zaměstnanců a podpora komunity." 

 

Proč jsem začala pracovat pro společnost Smurfit Kappa?

Pro společnost Smurfit Kappa jsem začala pracovat tehdy, když Skupina dokončila sloučení se svým konkurentem společností Kappa a chystala se vstoupit na burzu. Ke Skupině jsem se přidala, protože jsem měla pocit, že to bude podnětné pracovní prostředí a také příležitost pracovat v expandující společnosti.

Moje kariéra ve firmě

Nyní pracuji jako účetní Skupiny spolu s finančním týmem v ústředí společnosti v Dublinu. V roce 2011 jsem byla dočasně přeložena do ústředí v Miami, kde jsem pracovala jako asistentka viceprezidenta pro finance v oblasti Latinské Ameriky. To byla skvělá zkušenost. Na vlastní kůži jsem poznala latinskoamerickou část podniku a měla jsem příležitost navštívit naše závody ve Venezuele, Kolumbii, Argentině a Mexiku.

Co je přede mnou?

Ve společnosti Smurfit Kappa je silné zaujetí pro vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Prostřednictvím školení dostupných ve firmě a pracovního tréninku chci investovat do svého vlastního rozvoje s cílem dalšího kariérního růstu.

Jakou radu byste dala někomu, kdo by chtěl pro společnost Smurfit Kappa pracovat?

Každému, kdo je v rámci organizovaného týmu rád vystaven různorodé práci, bych kariéru ve společnosti Smurfit Kappa doporučila zvážit. Je to příležitost pracovat s přední společností ve svém oboru, která bere úspěch zaměstnanců jako svůj závazek.