Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Anna

Manažerka pro podporu evropských zákazníků, Nizozemí

 

Pokud chcete pracovat pro mezinárodní společnost s možností osobně se rozvíjet, můžete toho dosáhnout ve společnosti Smurfit Kappa.

Moje kariéra ve firmě 

Už během studií jsem začala pracovat v jedné papírně společnosti Smurfit Kappa v Nizozemí. O několik měsíců později jsem díky své otevřené žádost začala pracovat v Polsku jako manažerka technických služeb. Během tří let v technických službách pro zákazníky jsem se podílela na mnoha projektech vedených zákazníky a hledali jsme řešení problémů, která by se dala aplikovat v jakémkoli provozu. Začala jsem tehdy pracovat na standardizačním projektu s cílem analyzovat potenciál a možné úspory. Od té doby se věnuji analýzám stávající situace a koordinuji standardizační postupy. 

Co bylo nejhezčím zážitkem ve společnosti Smurfit Kappa?

 

Ve společnosti Smurfit Kappa mám hned několik příjemných zkušeností. Spolupráce s mezinárodním týmem odborníků je vynikající příležitostí se něčemu naučit a získat cenné zkušenosti.

Nejvíce mě uspokojuje, když mohu pomoci zákazníkovi a když po nejrůznějších pokusech nakonec dospějeme k optimálnímu řešení. Je úžasné už jen slyšet to kouzelné slovo: „Děkuji“.

Pak jsem byla zařazena do programu společnosti Smurfit Kappa pro pokročilý manažerský rozvoj. V rámci tohoto programu každý tým pracuje na nějakém projektu, velmi často v odlišném oboru, než je ten jejich v každodenní práci. Tento přístup je velmi náročný a vyžaduje zkoumání a pochopení různých sfér činnosti firmy. 

Jakou radu byste dala někomu, kdo by chtěl pro společnost Smurfit Kappa pracovat?

Pokud chcete pracovat pro mezinárodní společnost s možností osobně se rozvíjet, můžete toho dosáhnout ve společnosti Smurfit Kappa. Můžete se spolehnout, že každý den budete řešit zajímavé pracovní úkoly. Pokud víte, co chcete, a pokud chcete pracovat s papírovými obaly, není lepší místo než pracovat pro předního výrobce v tomto oboru v Evropě a Latinské Americe.

Volná pracovní místa

Chcete budovat kariéru s námi?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi pracovníky

Jaké je být součástí našeho globálního týmu

Seznamte se s našimi profesionály