Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Alvaro

Výkonný asistent generálního ředitele divize vlnité lepenky, Španělsko a Portugalsko

 

Přejít do společnosti Smurfit Kappa pro mě bylo jednoduché. Je to místo, které naplňuje má očekávání týkající se uspokojivé práce, týmové spolupráce  profesionálního růstu.

Proč jste šel pracovat do společnosti Smurfit Kappa?

Přejít do společnosti Smurfit Kappa pro mě bylo jednoduché. Je to místo, které naplňuje má očekávání týkající se uspokojivé práce, týmové spolupráce  profesionálního růstu. Tato firma si váží svých pracovníků, podporuje inovaci a tvrdou práci s cílem vyhovět přáním zákazníka. Motivuje své zaměstnance k tomu, aby nemysleli v zajetých kolejích a aby spoléhali na své kolegy a spolupracovali na vylepšování stávajících metod. Tato vylepšení jsou základem průmyslového odvětví, v němž je k dosažení požadovaných výsledků zapotřebí optimalizace. Stručně řečeno, cítil jsem se tady jako doma.

Kariérní cesta ve společnosti:

Můj první kontakt se společností Smurfit Kappa byl při letní brigádě v Cali v Kolumbii, když jsem dokončoval disertační práci na univerzitě v Purdue. Po této zkušenosti jsem se další léto vrátil dodělat druhou stáž, ale tentokrát v Madridu. Rok po ukončení studia jsem nastoupil do společnosti SK na plný úvazek. Mým prvním úkolem bylo pracovat jako obchodní analytik v madridské továrně na vlnitou lepenku a potom jsem se přesunul na pozici asistenta ředitele továrny ve větším komplexu poblíž Valencie. Později jsem se stal výkonným zástupcem generálního ředitele pro Španělsko a Portugalsko a nedávno jsem byl povýšen do pozice výkonného zástupce generálního ředitele celé divize pro výrobu vlnité lepenky.


Na čem v současnosti pracuji:

Kvůli současné ekonomické situaci se zaměřujeme hlavně na optimalizaci postupů, CTO a moderní obalové alternativy. Pracuji v několika skupinách, které se zaměřují na dosažení účinnější a ekonomičtější výroby pomocí vylepšování stávajících metod a změnou mentality. Firma se také snaží snížením provozních nákladů na každé úrovni kompenzovat neustálý nárůst cen surovin. Této věci věnujeme při našich každodenních činnostech spoustu času a úsilí.

Co je před námi?

Mým cílem je se osobně a profesně rozvíjet v rámci společnosti Smurfit Kappa. Je to firma s bezpočtem možností k růstu, s nejrůznějšími pobočkami a obchodními oblastmi, kde si mohou zaměstnanci vytyčit a také dosáhnout dlouhou kariérní dráhu. Z dlouhodobého hlediska, kdo ví… Společnost Smurfit Kappa nyní působí ve více než 30 zemích a jsem si jistý, že každá má co nabídnout.

Volná pracovní místa

Chcete budovat svou kariéru s námi?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Jaké je být součástí našeho týmu?

Seznamte se s našimi zaměstnanci