Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Co děláme

Obaly

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme papírové obaly sloužící k balení, propagaci a ochraně produktů našich zákazníků. Každoročně vyrobíme přes 10,5 miliardy m2 obalů z vlnité lepenky a jsme klíčovými dodavateli v oblasti plných i vlnitých lepenek a dutinek.

Čtěte více o obalech

Recyklace

Abychom zajistili, že lepenka a papír našich klientů jsou recyklovány zodpovědně, efektivně a spolehlivě, poskytujeme řešení v oblasti recyklace. Celosvětově opětovně zpracujeme přibližně 6,8 milionů tun recyklovaného papíru ročně.

Zjistěte více o recyklování

Papír

Vyrábíme širokou škálu papírů, které se používají hlavně pro balení, tisk a psaní. Naše celková celosvětová kapacita v oblasti papíru a lepenky je přibližně 7 milionů tun ročně.

Zjistěte více o papíru

Lesnictví

Vlastníme přes 100 000 hektarů lesních ploch po celém světě. Naše správa lesních ploch je založena na principech udržitelného rozvoje, propagaci ekonomického růstu a odpovědném využívání přírodních zdrojů a podpoře spravedlnosti.

Zjistěte více o lesnictví