Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Spolehlivá a odpovědná recyklace

Spolehlivé

Naše integrovaná struktura a přístup uzavřeného okruhu nabízí jak našim dodavatelům, tak našim zákazníkům spolehlivý, dlouhodobě udržitelný a garantovaný odbyt pro regenerovaný papír a lepenku.

Díky síti našich strategicky rozmístěných recyklačních závodů může naše dopravní flotila shromáždit volný nebo lisovaný papír z jakéhokoliv místa a připravit jej pro dodávku do jedné z našich papíren ke zpracování.

Po sebrání jsou všechen papír a lepenka vyčištěny, opětovně zpracovány a předělány zpět na papír nebo lepenku. Tím je demonstrován přístup opravdu uzavřeného okruhu.

Odpovědné

Dlouhodobá udržitelnost je nedílnou součástí naší obchodní strategie a je založena na zodpovědnosti vůči lidem, produktům a životnímu prostředí.

Zdraví a bezpečnost, kvalita a ochrana životního prostředí jsou považovány za nesmírně důležité. Zavazujeme se k:

  • minimalizaci zdravotních a bezpečnostních rizik
  • dodávání vysoce kvalitních produktů a služeb
  • snížení vlivu našich provozů na životní prostředí.

Najímání, rozvoj, motivace a udržení zaměstnanců jsou klíčem k dosažení těchto cílů.