Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Uzavřený okruh recyklace

​Jako integrovaný výrobce jsme v jedinečné pozici být součástí našeho produktu po celou dobu jeho života.

Všechny papírové obaly jsou 100% recyklovatelné a biologicky odbouratelné, takže na skládku se nemusí dostat ani jedna krabice. Všechny vlnité či plné lepenky a skládací kartony mohou být do 14 dnů sebrány, vyčištěny, opětovně zpracovány a předělány na jinou krabici. Tím je demonstrován přístup opravdu uzavřeného okruhu.

Fáze životního cyklu

Výroba papíru: naše papírny vyrábějí papír z primárních vláken nebo recyklovaných vláken. Tato vlákna jsou dodávána našimi vlastními regeneračními a lesnickými provozy a jsou nakupována od třetích stran.

Zpracování obalu:naše závody na výrobu obalů vyrábí vlnitou a plnou lepenku hlavně z našeho vlastního papíru. Lepenka je potom zpracována na obal a dodána zákazníkům, aby přepravovala,ochraňovala a propagovala produkty napříč jejich dodavatelským řetězcem.

Recyklace:proces recyklace začíná, když je použitý obal sebrán (většinou z maloobchodů), roztříděn a potom dodán do jedné z našich papíren pro opětovné zpracování a výrobu papíru.

Tím ‘uzavřeme okruh.

V každé fázi životního cyklu máme zkušenosti, znalosti a odhodlání dodávat dlouhodobě udržitelné produkty dlouhodobě udržitelným způsobem.