Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Papír

Vlnitá lepenka

Papír na krycí vrstvu a papír na vlnu je vyvinut a vyrábí se hlavně pro výrobu vlnité lepenky.

Zjistěte více o vlnité lepence

Kraftové papíry na sáčky

Papíry vyráběné ze 100% primárních vláken určené pro výrobu sáčků a pytlů. Určené hlavně pro průmyslové produkty, které vyžadují vysokou rychlost plnění.

Více o kraftových papírech na sáčky

Skládačkový karton a krabice

Lepenka vyráběná ze 100% recyklovaných vláken určená pro výrobu obalů ze skládačkových kartonů.

Produkty ze skládačkové lepenky

Plná lepenka

Lepenka vyráběná ze 100% recyklovaných vláken, určená pro výrobu obalů z plné lepenky s vysokou gramáží a grafické aplikace.

Naše produkty z plné lepenky

Strojně hlazený kraftový papír

Strojně hlazené kraftové papíry jsou pevné, hladké a lesklé. Jsou k dispozici v hladkém nebo žebrovaném formátu a jsou určeny pro celou řadu účelů.

Zjistěte více

Vícevrstvá lepenka

Vícevrstvá lepenka vyráběná ze 100% recyklovaného papíru. Používá se u různých aplikací, u kterých nejsou velké požadavky na tisk.

Produkty z vícevrstvé lepenky

Celulóza

Bělená kraftová celulóza z tvrdého dřeva je vyráběna ze 100% vláken certifikovaných podle FSC® a je ideální surovinou pro papírenské zpracování.

Zjistěte více o celulóze

Kraftové papíry

Vysoce pevné papíry vyráběné ze 100% primárních vláken jako balicí papír a komerční tašky.

Zjistěte více o kraftových papírech

Psací a tiskové papíry

Nelakované bezdřevité papíry pro tisk a psaní. Jsou vyráběné alkalickou technologií z celulózy bělené zcela bez použití chloru (Totally Chlorine Free –TCF).

Psací a tiskové papíry