Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Pevná vlnitá lepenka

  Celosvětový papírenský systém nabízí ucelenou řadu papírů pro obalový průmysl

Naše celosvětové papírenské systémy v Evropě i ve státech severní, střední a jižní Ameriky nám umožňují díky nabídce nejširší škály vysoce kvalitních druhů papíru, podporované našimi bezkonkurenčními službami, splnit vaše stále se měnící přání.

Druhy papírů

Náš rozsah druhů papírů zahrnuje hnědý a bílý kraftový papír a testliner a také recyklované a polochemické flutingy.

Explore our paper grades

Kvalita a rozvoj výroby

Se třemi laboratořemi a týmem největších odborníků v oboru jsou kvalita a rozvoj výroby součástí naší každodenní kultury.

Více o kvalitě a rozvoji výroby

Papírny a procesy

Pravidelně monitorujeme, kontrolujeme a zlepšujeme naše suroviny, procesy, zařízení a náklady, abychom splnili potřeby našich zákazníků.

Více o papírnách a procesech

Prodej a dodavatelský řetězec

Snažíme se žít‘ ve světě našich zákazníků, abychom lépe porozuměli jejich potřebám v oblasti papíru a obalů, udržovali nejvyšší úroveň služeb a dodávali vynikající hodnoty.

Více o prodeji