Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Papírny a procesy

​Moderní, vysoce efektivní a odpovědné papírny

Pravidelně monitorujeme, kontrolujeme a zlepšujeme naše suroviny, procesy, zařízení a náklady. Tento souvislý proces nám pomáhá zůstat na špičce trhu a plnit vaše potřeby.

Náš zájem o zachování životního prostředí, o obce, ve kterých působíme, a o zdraví našich zaměstnanců je nesmírně důležitý. Dosáhli jsme toho udržitelným využíváním zdrojů, odpovědným jednáním a soustavným zájmem o zdraví a bezpečnost. Čtěte více o tom, co pro nás znamená dlouhodobá udržitelnos. (Více ...)

Evropa

V našich čtyřech závodech na výrobu kraftového papíru, které jsou prakticky rozmístěné po celé Evropě, vyrábíme přibližně 1,6 milionu tun hnědého a bílého kraftového papíru. V 15 závodech na zpracování recyklovaného papíru každoročně vyrábíme přibližně 2,7 miliony tun hnědého a bílého testlineru a flutingu. To z nás dělá největšího evropského výrobce pevné vlnité lepenky.

Státy severní, střední a jižní Ameriky

Ve všech státech Ameriky máme v provozu 2 závody na výrobu kraftového papíru, vyrábějící přibližně 100 000 tun kraftového papíru a 50 000 tun polochemického flutingu. Provozujeme také 10 recyklačních závodů vyrábějících přibližně 855 000 tun bílého a hnědého testlineru a flutingu. To z nás dělá třetího největšího výrobce pevné vlnité lepenky v Americe.

Pro přehled našich papíren použijte (Více...)

Fakta a čísla týkající se papíru

​Evropa

  • 4 závody na výrobu kraftového papíru
  • 15 závodů na zpracování recyklovaného papíru
  • 1,6 milionu tun kraftového papíru
  • 2,7 miliony tun testlineru a flutingu

Státy severní, střední a jižní Ameriky

  • 2 závody na výrobu kraftového papíru
  • 10 závodů na zpracování recyklovaného papíru
  • 100 000 milionů tun kraftového papíru
  • 50 000 tun polochemického flutingu
  • 855000 milionů tun testlineru a flutingu

 

Související odkazy

 

Lepenkové obaly

Kvalita a výroba

Obchod a spotřebitelský řetězec