Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Dlouhodobě udržitelné obaly

​Zelená tvář obalů – udržitelnost je standardně začleněna

Navrhováním a poskytováním ekonomicky efektivních řešení obalů pro naše zákazníky, zabraňováním zbytečné likvidace balených produktů, optimalizací používaného materiálu a snížením přepravy přispíváme k dlouhodobě udržitelnému světu. Toho dosahujeme pomocí vhodně zvoleného designu. Naše produkty přispívají k dlouhodobě udržitelnému světu díky svým recyklovatelným a obnovitelným vlastnostem.

100% přírodní

Všechny papírové obaly jsou vyrobeny z přírodních nebo obnovitelných surovin – dřeva. Námi používaná dřevěná vlákna většinou pocházejí z lesní probírky a dřevitého odpadu ze staveb a dřevozpracujícího průmyslu. (Více...)

100% recyklovatelné

Všechny papírové obaly jsou 100% recyklovatelné a biologicky odbouratelné, takže se na skládku nemusí dostat ani jedna krabice. Všechny vlnité či plné lepenky a skládací kartony mohou být do 14 dnů sebrány, vyčištěny, opětovně zpracovány a předělány na jinou krabici. Tím je demonstrován přístup opravdu uzavřeného okruh. (Více...)

Spotřebitelský řetězec

Pro naši veškerou výrobu papíru a lepenky jsme zahájili daleko sahající program certifikace spotřebitelského řetězce (CoC). Kdykoli jsou zakoupeny naše výrobky, snažíme se o to, aby byly použity pouze materiály pocházející z dobře udržovaných lesů, kontrolovaných zdrojů, recyklovaných materiálů nebo z kombinace těchto materiálů. (Více...) 

Dlouhodobě udržitelný design obalů

Design obalů také hraje důležitou roli při minimalizaci jakéhokoli dopadu na životní prostředí. Naším cílem je minimalizovat množství obalů a zároveň optimalizovat výkonnost v celém dodavatelském řetězci prostřednictvím přesného výpočtu co nejlepšího uspořádání na paletách kvůli úspoře prostoru. Tak můžeme my i naši zákazníci snížit spotřebu surovin, omezit jízdy auty a předejít poškození produktů. (Více...)