Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Obaly

  Obalová řešení pro balení, propagaci a ochranu vašeho produktu

Obalové produkty

Dodáváme širokou škálu produktů, jako např. maloobchodní obaly, obaly na potraviny, obaly Bag-in Box, spotřebitelské obaly, průmyslové obaly, obaly pro poštovní účely, ochranné obaly a prodejní stojany.

Prozkoumejte naše obalové produkty

Dlouhodobě udržitelné obaly

Navržením a dodáním ekonomicky nenáročných řešení obalů pro naše zákazníky přispíváme k tvorbě dlouhodobě udržitelného světa. Toho dosahujeme pomocí vhodně zvoleného designu – optimalizujeme množství použitého materiálu a zabraňujeme vyhazování obalových materiálů do odpadu.

Zjistěte, jak jsou obaly dlouhodobě udržitelné.

Inovace v obalech

Máme přes 700 návrhářů, stovky techniků, inženýrů a projektových manažerů v 35 zemích. Ti všichni mají zkušenosti, znalosti a zapálení tvořit opravdu inspirující obaly.

Zjistěte více o inovacích v obalech

Výroba obalů

Naším hlavním výrobním artiklem jsou obalové materiály z vlnité lepenky, jichž vyrobíme přibližně 10,5 miliardy m2 obalů. Zaujímáme také klíčovou pozici na trhu plných lepenek, skládacích kartonů, dutinek a sáčků.

Čtěte více o výrobě obalových materiálů