Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Inovace v obalech

Lídři trhu v oblasti výzkumu, vývoje a zdrojů inovace

Máme znalosti, zkušenosti, zdroje a zařízení pro tvorbu a testování celé škály návrhů obalů.

Náš přístup

Inovace je hnacím motorem našeho podniku. Závisí na tvorbě nových myšlenek, které přicházejí díky zapálení a kreativitě našich lidí. Máme přes 700 návrhářů, stovky techniků, inženýrů a projektových manažerů v 35 zemích. Ti všichni mají zkušenosti, znalosti a zapálení tvořit opravdu inspirující obaly. Více... 

Ucelená řada inovativních nástrojů pro optimalizaci výkonu obalů

InInovace by měly být založeny na faktech namísto intuici. Proto pro vaši podporu používáme širokou škálu jedinečných nástrojů.

  • Paper to Box: stanovuje nejvhodnější složení papírů pro splnění vašich požadavků na obal
  • Pack Expert: stanovuje přesnou úroveň pevnosti požadovanou vaším obalem
  • InnoBook: celosvětová databáze návrhů obalů, které jsou připraveny být upraveny tak, aby splnily vaše požadavky na obal.

Nejmodernější zařízení připravené vám pomoci více prodávat

FV našem vývojovém středisku v Nizozemsku jsme schopni simulovat maloobchodní podmínky a podmínky dodavatelského řetězce, které zajistí vynikající výkon vašeho obalu na všech úrovních.

  • Výkon papíru: echanické a fyzické vlastnosti ovlivňující chování papíru v lepence a výrobě
  • Výkon lepenky: typické vlastnosti lepenky včetně 3bodového ohýbání (TPB), zkoušky pevnosti v tlaku na hranu (ECT) a zkoušky pevnosti v tlaku na rovnou plochu (FCT)
  • Výkon samostatného obalu: celá řada standardních průmyslových zkoušek, jako jsou např. stlačení krabice, zkouška pádem a naše vlastní jedinečné zkoušky, jako jsou např. pevnost úchytů, kroucení přepravek a naklánění přepravek.
  • Výkon stohování: vyhodnocení výkonu v rozsahu plné palety – simulace skladování, manipulace ve skladu a podmínek při přepravě
  • Výkon v maloobchodu: ři simulaci maloobchodních podmínek mohou být návrhy umístěny do regálu a může se analyzovat jejich vzhled v porovnání s obaly konkurence dříve, než vstoupí na trh.