Operator maszyn (K/M) Pruszcz Gdański

Jak możemy Ci dziś pomóc?

ObszarDział produkcji
Rodzaj umowyPełen etat
DziałProduckja
MiastoGdańsk
Regionwoj. pomorskie

Zadania/Zakres odpowiedzialności

  • Przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola jakości wyrobów według obowiązujących standardów

  • Udział w przeglądach technicznych maszyn

  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych w elektronicznych systemach baz danych

  • Udział w konsultacjach dotyczących nowych projektów produkcyjnych

Wymagane kwalifikacje

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn

  • Podstawowa znajomość obsługi programów komputerowych

  • Podstawowa wiedza techniczna

  • Dokładność, rzetelność, uczciwość

  • Gotowość do pracy zmianowej (pon/pt)

Nasza oferta

  • Praca w stabilnej międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Liczne benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów i wypoczynku, preferencyjne warunki ubezpieczenia, owocowe dni, zajęcia sportowe

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.