Jak Vám dnes můžeme pomoci?

Elektromechanik, elektrikář - náborový příspěvek 25.000,-

TypVýroba
Typ prácePlný úvazek
MěstoŽebrák
Datum uzavření2021-12-31T00:00:00

Smurfit Kappa Czech s.r.o. Společnost Smurfit Kappa je světovou jedničkou ve výrobě papírových obalů. S ročním obratem vyšším než 8,1 miliard Euro a více než 45.000 zaměstnanci operujeme ve 32 zemích na dvou kontinentech. Naše společnost je v ČR organizovaná do 6 závodů s lokální i mezinárodní klientelou. Máme zázemí nadnárodní společnosti (tréninkové programy, možnost práce v zahraničí), ale také velmi průhlednou lokální strukturu, silně orientovanou na výsledek.

Požadujeme:

  • SOU/SŠ elektro/mechanického nebo strojního.
  • Orientaci ve výkresové a tech. dokumentaci.
  • Manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost.
  • Vyhláška 50, par.5
  • Orientace v SIMATIC S5, S7 výhodou.
  • Řidičský průkaz B.
  • Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Zajišťuje provozuschopnost strojů ve výrobě a pomocných provozech.
  • Provádí pravidelnou preventivní údržbu a opravy strojů a zařízení.
  • Vede požadovanou dokumentaci o údržbě a opravách.
  • Komunikuje s dodavateli.
  • Vede provozní dokumentaci strojů a evidenci náhradních dílů.
  • Zajišťuje další opravy dle pokynů vedoucího údržby.

Nabídka:

  • Bezvadný rodinný kolektiv, ale také zázemí úspěšné nadnárodní společnosti.
  • Férový přístup, pravidelné vzdělávání a rozvoj včetně možnosti návštěv sesterských závodů.
  • Pěkné finanční ohodnocení a bohatý program zaměstnaneckých výhod a akcí.
  • Vysoký standard bezpečnosti práce.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Až 10.000,- kafetérie Sodexo dle seniority ve firmě.
  • 29,- Kč oběd – výběr z nabídky 10 jídel XXL.
  • Svozová doprava nebo příspěvek na vlastní dopravu.
  • Výkonové odměny.
  • Kvalifikační příplatky.
  • Příplatky za svátky vyšší než zákonné.
  • Mzda na účtě do 12. dne v měsíci.
  • Uniforma se jménem, firemní obuv a čištění zdarma, zaměstnanec se o nic nestará.
  • Nadstandartní mimopracovní vyžití formou firemních výletů a oslav a týmových akcí.

Kontakt:

Ing. Jiří Kovanda - tel.:702 265 373 (volejte Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod.).

Email:Jiri.Kovanda@smurfitkappa.cz