Business Development Coordinator (K/M) Pruszków | Praca w Smurfit Kappa

Business Development Coordinator (K/M) Pruszków

DziałSprzedaż
MiastoPruszków
Regionmazowieckie

Zadania / zakres odpowiedzialności:

  • sporządzanie ofert sprzedażowych,

  • koordynowanie przygotowania danych przetargowych,

  • utrzymywanie efektywnych relacji z klientami,

  • analizowanie potrzeb biznesowych klientów,

  • ścisła współpraca z działami, sprzedaży zewnętrznej, wewnętrznej, projektowym, produkcji oraz jakości,

  • odpowiedzialność za proces wdrożenia projektów w oparciu o możliwości technologiczne fabryki,

  • aktywne raportowanie działań w systemie CRM.

Wymagane kwalifikacje:

  • min. 3-letnie doświadczenie we współpracy z klientami,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • dobra organizacja czasu pracy i wyznaczania priorytetów,

  • znajomość Excel na poziomie bardzo dobrym,

  • mile widziana znajomość systemu CRM.

Nasza oferta:

  • praca u międzynarodowego lidera branży opakowaniowej, produkującego rozwiązania z tektury falistej,

  • różnorodny i zgrany zespół, który wyznaje maksymę „Better together”,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, fundusz socjalny),

  • profesjonalny system szkoleń.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego:

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.