Skip Ribbon Commands
Skip to main content
 

 O nás

 

Smurfit Kappa je jedným z popredných výrobcov papierových obalov na svete, s približne 41.000 zamestnancami v 350 závodoch v 32 krajinách a s príjmami z predaja 7,9 mld eur v roku 2013.

Naším hlavným cieľom je inovácia, servis a pro-aktívny prístup voči zákazníkom a to za použitia trvalo udržateľných zdrojov. Toto zameranie je posilnené myšlienkou byť integrovaným výrobcom, teda že naše závody na výrobu obalov odoberajú podstatnú časť surovín z našich vlastných papierní.

Nájdite nás
 

 Aktuality

 
Ďalšie tlačové správy
 

 Kariéra v Smurfit Kappa

 

 

Či už si študents, absolvent alebo skúsený profesionál - v spolupráci s nami rozšír svoj obzor a kariéru.

Buď toho súčasťou.

Viac o kariére

Najlepší produkt: Balenie potravín

Naše obaly určené na priamy kontakt s potravinami zaručujú, že váš tovar zostáva svieži a chránený, a to pri splnení všetkých príslušných legislatívnych požiadaviek na hygienu potravín.

Viac o balení potravín

Trvalá udržateľnosť: Riadenie emisií uhlíkových plynov

Zmierňovanie klimatických zmien je neoddeliteľnou súčasťou našej obchodnej stratégie. Naším dlhodobým záväzkom je do roku 2020 zníženie emisií CO2 z fosilných palív o 25% v porovnaní s rokom 2005.

Viac o riadení emisií uhlíkových plynov

Inovácie: 3D Store Visualiser

Preskúmajte prakticky nekonečné možnosti balenia s 3D nástrojom "Store Visuliser". Staňte sa súčasťou nákupných možností, ako nikdy predtým, pretože tento nástroj Vám ponúka dokonalý zážitok založený na životnej veľkosti, vysokom a realistickom rozlíšení. 

Viac o 3D Store Visualiser