Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

O nas

Smurfit Kappa to światowy lider w produkcji opakowań papierowych. Zatrudniamy około 45000 pracowników w około 370 zakładach produkcyjnych w 34 krajach. Nasz dochód ze sprzedaży wyniósł 8,1 mld euro w roku 2015. Współpracujemy z klientami gotowymi podjąć wyzwania dzieląc się wiedzą o produkcie, znajomością rynku i trendów opakowaniowych, wszystko po to by  zapewnić komercyjny sukces na rynkach naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Najnowsze wiadomości

Dowiedz się więcej

Kariera w Smurfit Kappa


International Graduate Programme recruitment is open !

Discover more on our website (link) and sent your CV to HR Department (link).

Poland Graduate Programme !

Rekrutacja do kolejnej edycji Smurfit Kappa Graduate Programme planowana jest na wiosnę 2017 roku.

 

Dowiedz się więcej

Open The Future

Opakowanie może wiele zmienić od linii produkcyjnej po konsumenta. Nowe pomysły sprawiają, że opakowanie ma potencjał zmiany sposobu prowadzenia firmy. Zobaczcie, jakie niesie ono możliwości i jak razem możemy otwierać przyszłość.

Dowiedz się więcej

System P84

System P84 to rodzina skrzynek z tektury przeznaczonych do świeżych owoców i warzyw.  Każde opakowanie ma znormalizowaną podstawę z elementami blokującymi ułatwiającymi układanie w stosy.

Dowiedz się więcej

Biała Księga: Marketing na półce. W jaki sposób masz nad nim kontrolę?

Pomimo iż 76% kupujących podejmuje decyzję o zakupie w sklepie, właściciele marek często nie wykorzystują potężnej możliwości marketingowej jaką daje takie zachowanie.

Zobacz Białą Księgę