Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Apie mus

Smurfit Kappa yra vienas iš lyderiaujančių pakuotės popieriaus pagrindu sprendimų teikėjų pasaulyje su 45 000 darbuotojų 34-iose šalyse ir 8,1 mlrd. EUR apyvarta 2015 metais.

Bendradarbiaujame su pažangiais klientais, dalindamiesi aukščiausio lygio žiniomis apie produktą, rinkos supratimu ir pakuočių tendencijų įžvalgomis, kad užtikrintume verslo sėkmę jų rinkose.

 

Skaitykite daugiau

Naujienos

Skaitykite visas naujienas

Karjeros galimybės

Labai vertiname savo talentingą profesionalų komandą, nes jie – mūsų verslo varomoji jėga.

Siūlome Jums mokymosi ir tobulėjimo galimybes, kurios atneš naudos tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.

Sužinokite daugiau

Open the future

Žiūrėkite mūsų istorijas apie inovacijas, pažangumą, bendradarbiavimą ir sužinokite, kaip mūsų pakuočių sprendimai gali pakeisti Jūsų verslą.

Žiūrėkite mūsų įkvepiančias istorijas openthefuture.info

Aplankykite openthefuture.info

Tvarumas: Mūsų požiūris

Visiškai pripažįstame, kad norint tvariai plėtoti verslą būtinas atsakingas požiūris į socialines ir verslo problemas bei aplinkosaugos klausimus.

Sužinokite daugiau apie mūsų požiūrį

Marketingas parduotuvės lentynoje: Kaip būtent viską kontroliuojate?

Nepaisant to, kad pirkėjai 76% sprendimų pirkti priima parduotuvėje, prekių ženklai dažnai nepasinaudoja šia svarbia marketingo galimybe.

Atsisiųskite baltąją knygą