Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

  • 34 zemí
  • 3 kontinenty
  • 45,000 zaměstnanců
  • 370 pracovišť
  • naše lokality

​Odpovědnost k okolí

Výroční zpráva o udržitelném rozvoji

Smurfit Kappa představuje svůj závazek k udržitelnému obchodnímu růstu ve své 9. výroční zprávě o udržitelném rozvoji: "Udržitelnost v každém vlákně".

Prohlédněte si výroční zprávu

Spotřebitelský řetězec

Náš certifikovaný Spotřebitelský řetězec je vaší zárukou dodavatelského řetězce s prokazatelně udržitelnými obaly. Na každé faktuře naleznete důkaz pravosti našich slov. Zjistěte, co může certifikovaný Spotřebitelský řetězec znamenat pro vaše podnikání.

Čtěte více

Open the future

Podívejte se na naše příběhy o inovaci, inovativním myšlení a spolupráci, abyste se přesvědčili o tom, jak mohou naše obalová řešení změnit podobu vašeho podnikání.

Navštivte openthefuture.cz

Vítězné obalové řešení

KarTent a Smurfit Kappa obdrželi ocenění za inovaci v oblasti designu výrobků na mezinárodně uznávaných cenách Red Dot Awards za průkopnický stan z lepenky.

Zjistěte více

Udržitelnost

Ve Smurfit Kappa je udržitelnost základem všechno, co děláme. Přečtěte si o pokroku dosaženému prostřednictvím našich pěti strategických priorit udržitelnosti.

Náš pokrok

Kariéra

Ať už jste student, absolvent nebo zkušený odborník - rozšiřte své obzory a obohaťte svou kariéru u nás.

Čtěte více

​Zprávy a aktuální informace

;