Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

O nás

Smurfit Kappa v České republice Vám dodává ze 4 kartonážek a 1 papírny, netradiční obalová řešení kompletujeme v naší nové kolínské pobočce. Nabízíme vám kompletní produktové portfolio, kvalitní servis a poradenství. Naše výrobky jsou 100% obnovitelné a zlepšují ekologickou stopu našich zákazníků.

We collaborate with forward thinking customers by sharing superior product knowledge, market understanding and insights in packaging trends to ensure business success in their markets.

KONTAKTY / Najděte nás

Nejnovější zprávy

Více zpráv

Kariéra ve Smurfit Kappa


Ať už jste student, absolvent nebo zkušený profesionál - rozšiřte svůj obzor, pracujte s námi.

Buďte naší součástí!

Zjistěte více o kariéře u nás

Potravinářské balení

Dodáváme obaly s neotřelým designem zajišťující maximální ochranu a splňující nejvyšší kritéria pro hygienu potravin.

Čtěte více o balení potravin

Odpovědnost k okolí: Náš přístup

Udržitelný rozvoj našeho podniku vyžaduje zodpovědný přístup ke společenským a obchodním otázkám i k tématům v souvislosti se životním prostředím.

Přečtěte si více o našem přístupu

Marketing na regálu: máte ho pod kontrolou?

I přes skutečnost, že zákazníci činí 76% rozhodnutí o nákupu přímo v obchodu, se značkám nedaří využívat tu velkou marketingovou příležitost, kterou představují obaly pro regálový prodej, jako způsob pro ovlivňování chování zákazníka.

Prohlédněte si bílou knihu