Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Długofalowe zobowiązania

Staramy się ciągle poprawiać wyniki naszego zrównoważonego rozwoju
i podjęliśmy cztery długofalowe zobowiązania:

 
Włókna i papier

Do 2015:

Wszystkie produkowane lub zakupione przez nas włókna będą pochodzenia nienaruszającego równowagi ekologicznej.

  • Ponad 90% wytwarzanego papieru i tektury będzie posiadać certyfikat kontroli pochodzenia produktu (ang. Chain of Custody).
  • Ponad 90% naszych operacji przetwarzania będzie prowadzonych zgodnie z certyfikatem kontroli pochodzenia produktu (ang. Chain of Custody).

CO2

W 2020 roku obniżenie o 20% względnej (w stosunku do roku 2005) emisji CO2 z paliw kopalnych w naszym globalnym systemie zakładów produkcji papieru i tektury.

Woda

W 2020 roku zmniejszenie ilości związków organicznych zrzucanych w naszych wodach przemysłowych (COD - chemiczne zapotrzebowanie tlenu) o 10% w porównaniu z rokiem 2010. Obniżenie odnosi się do zrzutu związków organicznych mierzonego w COD na tonę wyprodukowanego papieru.

Kodeks postępowania w biznesie

Ciągłe podkreślanie znaczenia naszego kodeksu postępowania w biznesie wszystkim naszym pracownikom i integracja tych zasad w codziennych transakcjach biznesowych.

Raport Zrównoważonego Rozwoju

Zobacz więcej publikacji