Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Strategia łańcucha dostaw

Ściśle współpracujemy z klientami, aby stworzyć opakowania nienaruszające w najmniejszym stopniu równowagi ekologicznej

Innowacyjna współpraca z klientami na rzecz zrównoważonego rozwoju obejmuje dwa główne aspekty:

Pochodzenie opakowania nienaruszające równowagi ekologicznej

Dajemy klientom wiarygodną gwarancję, że dostarczone opakowanie jest wyprodukowane w sposób najmniej uciążliwy dla środowiska naturalnego.

  • naturalne 100% : wszystkie opakowania papierowe są wykonane z materiałów naturalnych i odnawialnych.
  • Nadające się w 100% do przetworzenia:  wszystkie opakowania papierowe nadają się w 100% do przetworzenia i w całości .
  • Certyfikat kontroli pochodzenia produktu (CoC): naszym celem jest stosowanie wyłącznie materiałów pochodzących z prawidłowo zarządzanych lasów, kontrolowanych źródeł, z odzysku lub jednocześnie z kilku tych źródeł.

Projekt nienaruszający równowagi ekologicznej

Projektujemy opakowania z myślą o minimalizacji ilości zużytych materiałów i optymalizacji własności w łańcuchu dostaw poprzez dokładne obliczenie najlepszego formowania palet, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Pozwala to nam i naszym klientom obniżyć zużycie surowców, wysyłać mniej samochodów na drogi i wyeliminować uszkodzenia produktu.

Aby ułatwić osiągnięcie tych celów, opracowaliśmy szereg innowacyjnych narzędzi tzw. „InnoTools”, które służą do optymalizacji własności opakowania.

Centrum badawczo-rozwojowe

Nasze centrum badawczo-rozwojowe w Holandii zapewnia nam dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, pozwalając na testowanie i ocenę każdego etapu cyklu życia opakowania.

Dowiedz się więcej

Uznanie

Stale cieszymy się wysokim uznaniem opinii publicznej za skoordynowane wysiłki, podejmowane z naszymi udziałowcami, mające na celu osiągnięcie naszych celów zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej