Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Obowiazujące polityki

Przestrzegamy kodeksów postępowania i zasad obejmujących wiele obszarów związanych z naszymi praktykami w zakresie działania i zarządzania. 

Ponadto opracowaliśmy specjalne założenia polityki w obszarze zrównoważonego rozwoju. Są one integralną częścią wysiłków mających na celu poprawę wyników naszych działań.

Te założenia polityki obejmują środowisko naturalne, sprawy społeczne i kwestie związane ze biznesem nienaruszającym równowagi ekologicznej.

Środowisko naturalne

Aspekty społeczne

Biznes nienaruszający równowagi ekologicznej

Kodeks postępowania w biznesie

Nasz kodeks postępowania w biznesie jasno określa nasz stosunek do zgodności z prawem, norm etycznych i zobowiązań wobec naszych pracowników.

Dowiedz się więcej