Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa w Wenezueli podnosi obsługę klienta na wyższy poziom

Współpraca z klientem nie jest tylko przedsięwzięciem komercyjnym. Celem jest zbudowanie wzajemnie korzystnych relacji, które opierają się na głębszym związku niż tylko wyniki rynkowe.

 

Na przykład oddział Smurfit Kappa zajmujący się produkcją papieru w Wenezueli osiągnął znaczący sukces, pomagając swoim klientom poprawić warunki BHP.

Odzew klientów w Ameryce Południowej był doskonały. Cenią sobie oni czas, wysiłek i doświadczenie wenezuelskiego oddziału Smurfit Kappa poświęcane promowaniu bezpieczeństwa pracy i edukacji w tym zakresie. Program jest realizowany od prawie trzech lat i stał  się comiesięczną tradycją.

Dla oddziału Smurfit Kappa w Wenezueli bezpieczeństwo pracy jest ważnym zagadnieniem. Znajduje to odzwierciedlenie w regularnych kontrolach bezpieczeństwa w miejscu pracy, definiowaniu comiesięcznych tematów przewodnich z zakresu bezpieczeństwa pracy, warsztatach szkoleniowych i ocenach bezpieczeństwa transportu. 

 

 

 

Poprzez oferowanie szkoleń i wymianę najlepszych praktyk dział sprzedaży i obsługi klienta objął klientów obowiązującą w Smurfit Kappa filozofią bezpieczeństwa pracy. Obok nawiązania bliższych relacji z klientami, głównym celem tej inicjatywy jest dalsza poprawa bezpieczeństwa i warunków pracy klientów Smurfit Kappa w Wenezueli.

Ogólnokrajowi i miejscowi klienci cenią sobie czas, wysiłek i wiedzę, jakie wenezuelski oddział Smurfit Kappa poświęca na promowanie bezpieczeństwa pracy i edukację w tym zakresie.

 

Smurfit Kappa w Wenezueli podnosi obsługę klienta na wyższy poziom