Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa i BiBoViNo promują wysokiej jakości wina w opakowaniach Bag-in-Box®

​26 January 2015

Firma Smurfit Kappa, jeden z wiodących producentów opakowań na świecie oraz firma BiBoViNo, pierwsza sieć specjalistycznych sklepów z winami specjalizujących się w dostarczaniu wina klasy premium w opakowaniach Bag-in-Box®, nawiązały współpracę, aby przybliżyć klientom wina wysokiej jakości, przy wykorzystaniu innowacyjnych opakowań.

BiBoViNo została założona w 2013 roku i sprzedaje online asortyment win. Pierwszy sklep otworzyła w Paryżu we wrześniu 2014 roku. Obecnie posiada już 10 sklepów na całym świecie (ostatni otwarto w Tel Avivie) i nadal się rozwija planując otworzyć swoje filie w 50 do 100 miejsc. Sklep sprzedaje wysokiej jakości wina w opakowaniach Bag-in-Box® – rozwiązaniu, w którym Smurfit Kappa jest ekspertem. To idealny sposób pakowania wina, dzięki któremu dłużej nadaje się ono do spożycia po otwarciu, łatwo się je podaje, ma niższą cenę za litr i jest korzystniejszy dla środowiska naturalnego – korzyści, jakie firma Smurfit Kappa zapewnia już od wielu lat.

Opakowanie Bag-in-Box® odzwierciedla zmieniające się trendy wśród konsumentów i w społeczeństwie oraz spełnia potrzeby współczesnych miłośników win, pozwalając zapracowanym osobom cieszyć się winem serwowanym po jednej lampce, z gwarancją że dobry smak utrzyma się przez wiele tygodni. Jest to coś, czego nie można osiągnąć przy winie zapakowanym w tradycyjną szklaną butelkę.

 

 

Sklepy BiBoViNo oferują wyłącznie wina wysokiej jakości, które wybiera znawca – Bruno Quenioux. Opakowania wykorzystywane w tej sieci sklepów celowo zerwały z tradycją winiarskiego świata, stosując proste wzornictwo i jednorodną kolorystyką, koncepcja ta została ostatnio nagrodzona „Trofeum innowacji 2014”, w kategorii franszyzy, przez wiodące francuskie czasopismo branżowe LSA.

Smurfit Kappa, specjalista w technologii Bag-in- Box®, współpracuje ze spółką BiBoViNo, aby osiągnąć sukces, dostarczając opakowania najwyższej jakości dzięki swej wiedzy specjalistycznej, znajomości konsumenta, wiedzy know-how i produktom wysokiej jakości. Ostatnio obydwa przedsiębiorstwa rozszerzyły współpracę o nowe opakowanie klasy premium – Bag-in-Tube®, przeznaczone do win najwyższej jakości. Produkowane przez Smurfit Kappa Orsenigo we Włoszech, opakowanie oferuje te same korzyści, co Bag-in- Box®, posiadając przy tym jeszcze bardziej wyrafinowany wygląd.   

Sukces tej współpracy wskazuje na wysoki potencjał opakowań Bag-in- Box® dla win klasy premium i zapewnia producentom innowacyjny sposób spełniania potrzeb klientów.

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes.

 

Smurfit Kappa i BiBoViNo promują wysokiej jakości wina w opakowaniach Bag-in-Box®