Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa otrzymała dwie nagrody PART Awards 2016 w Rosji

​13 Lipca 2016 


Smurfit Kappa Russia otrzymała pierwszą i drugą nagrodę w kategorii opakowań dla ‘Alcoholic Beverage’ PART Awards 2016; przyznane podczas wystawy RosUpack, która się odbyła w Międzynarodowym Centrum Wystawowym w Moskwie.  

Wiodący dostawcy opakowań konkurowali technologiami i wynalazkami o tytuł “Manufacturer of the Year” w dziewięciu kategoriach.     

Pierwsza nagroda została przyznana Smurfit Kappa St. Petersburg za opakowanie dla smakowego piwa “Boilermaker by Tuborg” produkowanego na rzecz Baltica, członka Grupy Carlsberg. Projekt konstrukcyjny opakowania został przystosowany do zautomatyzowanych linii napełniania i jest wykonany z recyklingowanej tektury falistej. Zwycięskim aspektem tego projektu jest nadruk imitujący drewnianą strukturę, stwarzający wrażenie naturalności, co zwiększa atrakcyjność dla klientów.

Drugą nagrodę Smurfit Kappa otrzymała za opakowanie jednostkowe dla wódki, “Imperial Collection Super Premium”, produkowanej dla firmy Ładoga. Wykonany z wpełni recyklingowanej tektury falistej nowy projekt opakowań jest alternatywą dla dotychczas stosowanych opakowań drewnianych ozdobionych aksamitem. Unikalna konstrukcja strukturalna nie tylko zabezpiecza wódkę w opakowaniu jednostkowym stylizowanym  na jajka Fabergé, ale także daje łatwy dostęp i imponujący wygląd.

Olga Rudova, Dyrektor Handlowy Smurfit Kappa St. Petersburg, skomentowała: “Nagrody te jeszcze raz potwierdzają właściwy wybór strategii rozwoju rozwiązań w zakresie opakowań dostosowanych do potrzeb klientów, stworzonych na bazie ich potrzeb i wyzwań przed nimi stawianych.  

Nieustannie inwestujemy w naszą wiedzę o kluczowych trendach i innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie shopper marketingu oraz w nowe technologie w produkcji opakowań papierowych, a także dzielimy się wszystkimi spostrzeżeniami z naszymi klientami. Pozwala to nam razem tworzyć opakowania spełniające wymagania zarówno działów marketingu jak i działów produkcji naszych klientów.”   

Smurfit Kappa otrzymała dwie nagrody PART Awards 2016 w Rosji