Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa rozszerza działania wraz z otwarciem nowego zakładu Bag-in-Box®

​19 November 2014

Smurfit Kappa będzie świętować dziś otwarcie nowego zakładu produkującego opakowania Bag-in-Box®, w hiszpańskim Ibi. Zakład ma spełnić rosnące zapotrzebowanie w rejonie Morza Śródziemnego. 

Firma zainwestowała 28 milionów euro w ultra-nowoczesny zakład, który będzie jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących opakowania Bag-in-Box® na świecie, łącząc produkcję kranów i worków pod jednym dachem.

Co więcej, jest on wizytówką najnowszych i najlepszych na świecie rozwiązań w produkcji opakowań Bag-in-Box®, spełniając przy tym najwyższe standardy higieny, bezpieczeństwa i jakości.  

Aby spełnić rosnące zapotrzebowanie w rejonie Morza Śródziemnego, zakład posiada wysoce zautomatyzowane linie produkcyjne i zaangażowany zespół, dzięki którym co miesiąc zostaną wyprodukowane miliony kranów i worków.

 

Sprostanie potrzebom klientów Smurfit Kappa było kluczowym motywem stworzenia tego zakładu, zaś dzisiejsze oficjalne otwarcie da im głębszy wgląd w zachodzące procesy, zwiedzenie wzorcowni pozwoli przyjrzeć się rozwiązaniom stosowanym przez firmę, a centrum doświadczeń treningowe zapewni podniesienie kwalifikacji.

„Otwarcie tego zakładu doskonale pokazuje, że Smurfit Kappa nieustannie stara się współpracować z klientami, aby sprostać ich potrzebom. Dzięki zainwestowaniu w tak niezwykle nowoczesny i wydajny obiekt możemy zapewnić naszym klientom sukces na prężnie rozwijającym się rynku”, wyjaśnił Tony Smurfit, Prezydent grupy i Dyrektor operacji. „Chciałbym pogratulować wszystkim, którzy mieli wkład w stworzenie tego supernowoczesnego zakładu”.

To kolejny przykład tego, jak Smurfit Kappa realizuje strategię Open The Future. Nowa strategia koncentruje się na zapewnieniu klientom wzrostu poprzez wglądw i innowacje.  Realizacja tej idei odbywa się za pośrednictwem dynamicznej mikrowitryny, gdzie seria filmów przedstawia, w jaki sposób klienci z całego świata wspólnie z firmą Smurfit Kappa tworzą innowacyjne rozwiązania zapewniające komercyjny sukces.  Nową mikrowitrynę można odwiedzić pod adresem openthefuture.info Będzie to regularnie aktualizowana platforma do wymiany treści.  

 

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes.

Smurfit Kappa rozszerza działania wraz z otwarciem nowego zakładu Bag-in-Box®