Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Dyrektor Generalny Smurfit Kappa mianowany przewodniczącym CEPI.

​6 styczeń 2014

Smurfit Kappa niniejszym ogłasza, iż z dniem 1 stycznia 2014 r. Gary McGann, Dyrektor Generalny Grupy, został mianowany przewodniczącym Konfederacji Europejskiego Przemysłu Papierniczego (CEPI).


CECEPI to mająca swoją siedzibę w Brukseli organizacja nienastawiona na zysk (non-profit) reprezentująca europejski przemysł celulozowo-papierniczy. Pan McGann zastąpi Jussi Pessonena, dyrektora generalnego UPM.

Kadencja przewodniczącego wynosi dwa lata. W tym okresie przewodniczący reprezentuje europejski przemysł celulozowo-papierniczy na arenie międzynarodowej i w Unii Europejskiej. Pan McGann jest członkiem zarządu CEPI od 2010 roku.

 
 

Informacja o CEPI, Konfederacji Europejskiego Przemysłu Papierniczego

Konfederacja Europejskiego Przemysłu Papierniczego (CEPI) z siedzibą w Brukseli to organizacja nienastawiona na zysk (non-profit) zrzeszająca europejski przemysłu celulozowo-papierniczy oraz promująca osiągnięcia branży oraz korzyści płynące z jej produktów. Przez 18 państw członkowskich (17 członków Unii Europejskiej oraz Norwegia) CEPI reprezentuje około 520 przedsiębiorstw produkujących pulpę, papier i karton w całej Europie, począwszy od małych i średnich przedsiębiorstw do przedsiębiorstw wielonarodowych oraz 950 papierni. Wspólnie powyższe przedsiębiorstwa odpowiadają za 23% światowej produkcji.

Dyrektor Generalny Smurfit Kappa mianowany przewodniczącym CEPI.