Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Kursy z dziedziny opakowań dla klientów

Szerzenie wiedzy o cechach dobrego opakowania

Aby uzyskać prawidłowe rozwiązanie opakowaniowe, przy podawaniu specyfikacji ważne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy.

Dziękuję za doskonały, perfekcyjnie zorganizowany kurs. Z pewnością poszerzył moją ogólną wiedzę na temat tektury falistej
i wzbogacił moje wrażenia związane z firmą Smurfit Kappa
Ruud, Global Packaging Commodity Manager, Philips Healthcare

Organizujemy kursy, których zadaniem jest przekazanie naszym klientom
i sprzedawcom detalicznym wiedzy
o wszystkich możliwościach opakowań papierowych. Ich celem jest szerzenie wiedzy o naszych produktach
i podnoszenie świadomości podstawowych zasad dobrego opakowania, umożliwiające naszym klientom podejmowanie trafniejszych decyzji odnośnie opakowań i rynku.

Nasz standardowy kurs na temat opakowań obejmuje kompletny proces tworzenia opakowania papierowego i jego podstawy techniczne. Kurs jest podzielony na moduły, w których omawiane są kolejne etapy procesu, od produkcji papieru poprzez aspekty projektowe, np. perforację aż do produktu końcowego.

Bardzo dziękuję za owocne szkolenie zorganizowane przez Smurfit Kappa. Kurs zawierał bardzo wiele informacji i podzieliłam się waszymi prezentacjami z moim zespołem
Dalia, Packaging Scientist, Kraft Food Egypt

Oferowane są również kursy obejmujące różne sektory rynku, skupiające się na tematach specjalnych np. opakowaniach przeznaczonych do sprzedaży detalicznej, marketingu sklepowym i zrównoważonym rozwoju.

 

 

 

Produkty

Nasze opakowania są projektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i promocji Twojego poroduktu.

Zobacz nasze produkty