Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Innowacja

Wychodząc naprzeciw potrzebom biznesowym klientów w naszym regionie, polskie Experience Center oferuje praktyczne i głębokie analizy potrzeb klienta (ang.insight), nieustannie poszukując nowych rozwiązań w zakresie projektowania opakowań, pamiętając o maksymalizacji sukcesu naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Jak działamy

Innowacja leży u podstaw tego, co robimy. Jest wprowadzana w życie dzięki naszemu wyjątkowemu podejściu, naszym twórczym ludziom i organizowanym przez nas wydarzeniom.

Dowiedz się więcej
 

Centra innowacji

Oddajemy do dyspozycji naszych klientów najnowocześniejszą sieć Centrum Innowacji.  Bliska współpraca między działami projektowymi i laboratoriami umożliwia dzielenie się wiedzą i zapewnia spójność naszych działań.

Dowiedz się więcej

Opakowania i nie tylko

Dzięki naszym wybitnym ekspertom, unikalnym tekturowym dziełom zdobywającym liczne nagrody, produkty Smurfit Kappa to więcej niż tylko opakowania.

Dowiedz się więcej

Główne osiągnięcia

Dzięki naszym innowacyjnym produktom, zaawansowanym materiałom i technologiom oraz szerokiemu zakresowi wsparcia technicznego, pozostajemy jednym z liderów w dziedzinie opakowań papierowych.

Dowiedz się więcej