Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Studenci i absolwenci

Graduate_20infografika_04-DRUK.jpg
 
Smurfit Kappa Graduate Programme

Jest to program płatnego stażu absolwenckiego, adresowany do studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych o profilu technicznym, artystycznym i ekonomicznym.

Naszym celem jest rekrutacja najlepszych kandydatów, którzy po odbyciu stażu, będą gotowi do podjęcia ciekawych wyzwań zawodowych w Smurfit Kappa.

Oferujemy możliwość dołączenia do zespołu, zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz realizację projektów w różnych obszarach.

Pierwszy projekt zrealizujesz w obszarze merytorycznym związanym z Twoim kierunkiem studiów. Dodatkowo zapoznamy Cię ze specyfiką działalności firmy, kulturą organizacyjną i wartościami, którymi się kierujemy. Kolejne projekty to nowe wyzwania, podczas których będziesz miał możliwość zapoznania się z innymi obszarami działalności firmy oraz przygotowania się do roli Lidera Projektów.

Podczas realizacji każdego projektu znajdziesz się pod bezpośrednim nadzorem Opiekuna Stażu. To osoba będąca ekspertem merytorycznym, zlokalizowana w fabryce, w której realizujesz projekt.

Dodatkowo otrzymasz wsparcie w osobie Mentora, który bardzo dobrze zna organizację i posiada duże doświadczenie zawodowe. Relacja z Mentorem pozwoli rozwinąć Twoje zdolności i potencjał do wyjścia w przyszłości poza obecną rolę i zadania.

Po zakończeniu stażu nasza współpraca może przebiegać następująco:

- kontynuacja pracy projektowej oraz wdrażanie projektów usprawniających naszą organizację

- wybór dziedziny, w której chcesz się specjalizować i podjęcie pracy w jednej z naszych fabryk.

Podczas rekrutacji do programu szczególną uwagę przykładamy do znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Powinieneś także wyrazić gotowość do zmiany miejsca zamieszkania w okresie odbywania stażu, ponieważ każdy z projektów zrealizowany będzie w innym oddziale Smurfit Kappa w Polsce. Zwracamy też uwagę na Twoje dotychczasowe doświadczenie zdobyte podczas studiów, praktyk czy dodatkowej pracy.

Rekrutacja do wiosennej edycji Smurfit Kappa Graduate Programme 2018 planowana jest jesienią 2017 roku.

TUTAJ możesz złożyć swoją aplikację.

Oferty pracy

Szansa na Twoją karierę

Zobacz nasze oferty

​Poznaj naszych studentów
i absolwentów

Denise 120x120.jpgDenise
Studentka
Singapor

 

 

 

Rónán 120x120.jpgRonan
Stażysta

Irlandia