Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Key Account Manager

Stanowisko: Key Account Manager

Numer referencyjny: KAM/1606

Region: Europa

Kraj: Polska

Lokalizacja: Pomorskie

Dział: Sprzedaż

Data zamknięcia: 06.07.2016

Informacje o firmie

Smurfit Kappa Poland należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru, tektury, opakowań z nadrukiem fleksograficznym i offsetowym, a także systemów prezentacyjnych typu POS i Display.  W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć oddziałów: w Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i w Koninie.

Zadania/Zakres odpowiedzialności

  • Utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi klientami firmy i pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z klientem
  • Bieżący kontakt z europejską organizacją sprzedaży
  • Monitorowanie rynku
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży, preferowana branża opakowań lub firmy poligraficzne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy i wsparcia sprzedaży
  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiety szkoleń

Kontakt

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Smurfit Kappa Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.929 z późn.zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”