Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Lina

​Kierownik Działu Zakupów, Szwecja

 
Bardzo łatwo jest określić mój udział w ogólnych celach i działaniach firmy
 
 

 
 
 
 
 
 
 

Dlaczego dołączyłaś do Smurfit Kappa?

Dorastałam w Piteå i chciałam wrócić do domu po kilku latach nieobecności związanej z pracą za granicą i studiami. Smurfit Kappa jest dużym dobrze działającym pracodawcą cieszącym się dobrą reputacją, jeśli chodzi o politykę zatrudnienia. Był moim naturalnym pierwszym wyborem. Przyciągnęła mnie możliwość przyjęcia na siebie dużej odpowiedzialności i wykonywania wymagających zadań w międzynarodowym otoczeniu. Była to możliwość sprawdzenia się
na stanowisku, który wydawało się fascynujące i inspirujące oraz odpowiednie ze względu
na moje wykształcenie w dziedzinie techniki i magisterium z ekonomiki przedsiębiorstwa. 

 

Obecnie pracuję nad następującymi problemami:

Razem z zespołem pracuję nad stworzeniem nowocześniejszego działu, w którym kluczowe znaczenie będą miały proaktywne, długofalowe, przynoszące wartość dodaną i oszczędne rozwiązania. Dział Sourcingu w Smurfit Kappa Kraftliner jest niezależną komórką doradczą. Prace będą wykonywane profesjonalnie, zgodnie ze spójnymi przepisami i zasadami oraz etyką stosowaną. Przejmujemy inicjatywę we wszystkich procesach komercyjnych firmy. Ogólnie rzecz biorąc, moje priorytety obejmują badania nad efektywnym tokiem pracy, przygotowanie
do negocjacji, prace uzupełniające i opracowanie umów, zarządzanie i ocenę dostawców
oraz analizę rynku w zakresie surowców - papierówki i biopaliw, logistyki i energii. Praca ta połączona jest z jednorazowymi inwestycjami o dużej wartości.

 

Jakie jest najcenniejsze doświadczenie wyniesione ze Smurfit Kappa?

Smurfit Kappa zapewnia pozytywny klimat nauki, w którym każdy chce Ci pomóc. Szybko otrzymałam ważne, konkretne zadania o dużym zakresie odpowiedzialności. Bardzo łatwo jest określić mój udział w ogólnych celach i działaniach firmy.

Firma zapewnia dobre możliwości osobistego rozwoju. Smurfit Kappa jest grupą międzynarodową i zapewnia zróżnicowane możliwości rozszerzenia horyzontów. Nauczyłam się wiele, pracując razem z osobami różnych narodowości, o różnych zawodach. Było to dla mnie prawdziwą inspiracją.

Podczas urlopu macierzyńskiego w 2008 roku i po powrocie do pracy doświadczyłam korzyści wynikających z przyjaznej rodzicom polityki firmy, która rozumie, szanuje i widzi pożytek z pracowników mających życie prywatne i rodziny. Podczas urlopu odczuwałam wsparcie
ze strony firmy, a po moim powrocie z uznaniem przyjęto nowe umiejętności nabyte w czasie nieobecności w pracy.

 

Co przyniesie przyszłość?

Jestem ciekawska z natury i spróbuję sprawdzić swoją wiedzę i doświadczenie. Ważna jest dla mnie współpraca i współdziałanie z resztą firmy tak, aby uzyskać pełny obraz i uzyskać możliwie jak najlepsze rozwiązania. Inspirująca jest ścisła współpraca z kolegami, którzy mają taką samą autentyczną ochotę osiągać dobre wyniki. Ważne konkretne zadania nigdy się nie kończą i tak długo, jak będę czuła, że mogę współpracować, jednocześnie ucząc się, będę miała motywację. 

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej