Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Agnieszka

agnieszka gil-01.jpg
 Compensation & Benefit Manager

  Podejmuj wyzwania i realizuj ambicjeDlaczego zdecydowałam się na pracę 
w Smurfit Kappa?

Jako młoda matka poszukiwałam pracy w firmie znajdującej się w miejscowości w której mieszkam. Od znajomej usłyszałam o międzynarodowym koncernie, który poszukiwał pracownika do działu HR. Wtedy też dowiedziałam się o perspektywach rozwoju jakie stwarza praca w tak dużym koncernie.

Moja ścieżka kariery w Smurfit Kappa

Swoją przygodę z SK Pruszków rozpoczęłam w 2001 pracując na stanowisko Specjalisty ds. personalnych w Pruszkowie. Następnie w 2006r. miałam możliwość rozwoju poprzez projekty związane z oddziałem zarówno w Pruszkowie jak i w Warszawie. Przełomowym rokiem był dla rok 2009 kiedy to rozpoczęłam pracę w centrali i zajęłam się obszarami szkoleń i rekrutacji.

Czym się aktualnie zajmuję?

Obecnie zajmuję się tematyką związaną z rekrutacjami, koordynacją szkoleń i ocenami okresowymi pracowników.

Moje najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie w Smurfit Kappa

Największą satysfakcją są dla mnie udane procesy rekrutacyjne, kiedy to okazuje się że nowo zatrudnieni pracownicy stają się dla firmy „wartością dodaną”. Drugim ważnym doświadczeniem, który przynosi mi ogromną satysfakcję jest zaufanie jakim darzą mnie inni pracownicy
i dyrektorzy.

Mój tydzień pracy

Przeglądam nadesłane aplikacje w bazie, umawiam spotkania rekrutacyjne w których uczestniczę, po spotkaniach przygotowuję raporty odnośnie przeprowadzonych testów, koordynuję również programy wdrożeniowe dla nowozatrudnionych pracowników, wyszukuję firmy szkoleniowe, dokonuję zgłoszeń pracowników na szkolenia, rejestruję szkolenia
w programie, wysyłam i zbieram arkusze ocen ze szkoleń.

Przyszłość

Chciałabym móc nadal rozwijać się w obszarze “miekkiego hr”

Moja rada dla kandydatów

Jeśli chcesz się czegoś nauczyć i  nie boisz się podejmować wyzwań oraz potrafisz solidnie przyłożyć się do pracy to nie powinieneś się niczego obawiać tylko składać do nas aplikację.

 
 

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej