Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Produkcja opakowań

Światowy lider w projektowaniu, produkcji i dostawach opakowań papierowych

Oferujemy szeroką gamę opakowań papierowych z około 370 lokalizacji w Europie i Ameryce. Ta sieć pozwala nam działać w ścisłej współpracy z naszymi klientami na poziomie lokalnym, a jednocześnie zapewnić wiedzę i doświadczenie na poziomie światowym.

 

95% naszych produktów wytwarzamy zgodnie z wymaganiami naszych klientów, więc mamy doświadczenie w oferowaniu opakowań papierowych w każdym rozmiarze, kształcie i wykończeniu.

Opakowania z tektury falistej 

Naszym głównym rynkiem są opakowania z tektury falistej. Produkujemy około 10,5 miliardów m2 opakowań rocznie, z czego 75% w Europie i 25% wAmeryce. 

Opakowania z tektury litej i tektury pudełkowej

Rocznie produkujemy ponad 300 000 ton opakowań z tektury litej i tektury pudełkowej. W Europie, dzięki temu jesteśmy liderem rynku w produkcji opakowań z tektury litej oraz trzecim największym wytwórcą opakowań z tektury pudełkowej.

Worki

Jesteśmy trzecim największym producentem worków w Ameryce Łacińskiej, wytwarzając ponad 300 milionów worków rocznie

Tuby

Z roczną produkcją 25 milionów tub mamy mocną pozycję na europejskim rynku tub z kartonu kompozytowego.

Opakowania typu Bag-in-Box

Jesteśmy bardzo aktywni na rynku opakowań typu Bag-In-Box, produkując rocznie 120 milionów opakowań w Europie i Ameryce. Jesteśmy również światowym liderem w dostawach kurków do opakowań typu Bag-In-Box.

Czy wiesz, że

  • ​Co roku produkujemy ponad 26 bilionów opakowań
  • To daje 73 millionów opakowań dziennie